Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós Anyukák! Mit gondolto...

Hordozós Anyukák! Mit gondoltok a Tündérputtony SSC-ről?

Figyelt kérdés

Most nagyon akciós a Babakasszán, de ha valami bibi van vele, nem vennék.


Köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 23. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Egy ismerősöm vett az egy éves múlt lányának ilyet, de elég keskeny az alja, azaz nem ideális a terpesze, lóg benne a leány lába. A liliputi mei-tai hasonló, nekem az volt, de azzal is ilyen gond volt.


Nekem a Manduca vált be ezek közül a csatos hordozók közül.

(Bár a kendőt semmi nem tudja überelni szerintem, azt lehet a legprecízebben, a babához legjobban idomulva megkötni.)

2012. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
A gremesénél is asszem van most akció, én ott vettem a mei-tai-omat, annak megfelelő a terpesze, és jól ki van párnázva a deréknál és a vállaknál is. Úgyhogy szerintem a csatosuk is jó lehet. Meg ha nem tetszik, náluk van olyan talán két hétig még vissza viheted/küldheted, és vissza kapod a pénzed.
2012. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. nov. 24. 00:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem tündérputtonyom van. Megmértem a terpesz 34 cm, magassága:48 cm a testrész és a derék még pluszban. Tudtommal a manducca:terpesze 32-33 cm, magassága 42.

A normál csatos ami kisebb, ami a kasszán van, az a nagyobb. Én szeretem, szerintem jó.

2012. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!