Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ötlet egy...

Szerintetek jó ötlet egy mászó micimackót venni karácsonyra? Karácsonykor 7,5hó-s lesz a kisfiú.

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vennék, nem tetszik, de ez egyéni.Inkább ilyesmit:


[link]


[link]



[link]


[link]

2012. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk a kislányomnak, akkor volt 7 hónapos, nekünk nagyon bejött. Imádta, simizte, ment utána, a mai napig is szeretgeti (most 13 hónapos), mutogatja, hogy hol a maci szeme, szája, orra, stb. Elég hamar megtanulta, hogy hol kell bekapcsolni, már táncizik a zenére. :)
2012. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen!én is azt akarok neki venni!
2012. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk tavaly akkor még pici volt hozzá de neki most 14 hósan tetszik igazán pedig épp túl akartam adni rajta. Most tudja már kezelni csak éppen már nem mászik hanem megy utána:) amúgy sztem aranyos játék.
2012. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi is azt veszünk, eldöntöttük a férjemmel.
2012. nov. 26. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is kb. fél éves kora óta megvan, most másfél éves , és imádja egész nap boldog vele, hogy mászik és zenél.... jópofa !!!
2012. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!