Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti költöznétek a babátokkal,...

Ti költöznétek a babátokkal, ha a férjetekről lenne szó?

Figyelt kérdés
Két hónap múlva lenne lakásuk a férjem munkahelyéhez közel. Addig el akar költözni abba a közeli faluba a férjem az apjához, velem és a kisbabánkkal, mert a jelenlegi lakhelyünkről már nem bírjuk finanszírozni. Viszont én nem szívesen mennék, mert ott nincs fűtés és csak az a szoba lenne fűtve, ahol mi lakunk (12négyzetméter), gázkandallóval. Ráadásul abba a házba rajtunk kívül még heten laknak. Tőlünk 30 km-re van. És az apósommal is rossz a viszonyom. Felajánlottam a férjemnek, hogy próbálja meg, hogy egy hetet onnan jár be, de eléggé megharagudott. Most mit csináljak?
2012. nov. 25. 11:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért nem bírjuk innen finanszírozni, mert muszáj autóval mennie, mert ott ők azzal dolgoznak, otthagyni nem tudja, meg nincs is akkor tömegközlekedés, hogy el tudjon menni. Így kb 35 ezret spórolnánk egy hónapba. Jelenleg is egy szobát fűzünk, de ez azért 30 négyzetméter, és a házban csak mi lakunk. Előtte apóséknál laktunk, de eljöttünk, mert rám fogta, hogy elloptam az mp4 lejátszóját, és hogy nem foglalkozom a gyerekemmel stb...
2012. nov. 25. 11:37
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem költöznék. Szerintem a ti kisbabátok elég fiatal ahhoz, hogy ne kelljen többszöri, sőt, ilyen rövid idő alatti költözsnek kitenni, az ő lelki világának is jót tenne, hogyha egy költözés után kéne csak új helyet megszoknia.
2012. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy felajánljam neki, hogy hétvégente jöjjön haza addig? Neki biztos nem tetszene, de ha nincs más megoldás, talán megértené. Egyedül én megtudom oldani a háztartást, ezzel nincs gond.
2012. nov. 25. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapot nem bír ki? Hétvégén siman haza jöhet hozzátok. Más külföldre megy dolgozni es simán kibír ennyi időt.
2012. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor először megemlítettem neki, azt mondta, hogy az nem család, mennem kéne vele, ahová ő megy, és ha nem megyek, akkor el fog válni. Hogy magyarázzam el neki úgy, hogy normálisan reagáljon?
2012. nov. 25. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy hülye. Bocs. De értelmes embernél ezek fel sem merülnek.

Annak meg nem tenném ki magamat sem, hát még a gyereket, hogy egy rossz hangulatú tömegszálláson fagyoskodjunk. Kb ez jött le nekem a kérdésedből. Ha az ember nem fogja fel, elgondolkodnék erősen...

2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 6-os válaszolóval!
2012. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nem volt gyerek, amikor én külön városba költöztem dolgozni kb. 3 hónapra. Ha nem érti meg a férjed, hogy így lenne a legjobb a babának, akkor nagyon önző.
2012. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem költöznék...és ha nem a te és a kisbabád érdekeit nézi,akkor jobb is ha még most elváltok..bocsi :(
2012. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy lehet beadni a válópert..Az én párom is külföldre megy néha dolgozni, hogy jobban éljünk.Mért nem család ez?? Atya ég 2 hónapról van szó.
2012. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!