Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mast is elszomorit vagy...

Mast is elszomorit vagy felhaborit hogy a tvben "nyomjak"hogy vetesd le ujszulott babad koldokveret, ami felhaboritoan nagyon draga?

Figyelt kérdés
mi sajnos anyagilag ezt nem tehettuk meg.nyomjak az egeszseget az egeszseges etkezest ami szinten draga es ezt sem teheti meg sokmindenki,bio gyumolcs,bio zoldseg meg gluten mentes liszt meg kenyer.a magvak sem olcsok.hasznalj bio kozmetikumokat amik megint draga,sorolhatnam tovabb.
2012. nov. 25. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem erdekel. Ahogy a Merci reklam sem, az Activia sem es a mosogatogep reklam se. Mi a felhaborito a reklamban?
2012. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

reklamban meg nem lattam h az egeszseget reklamoznak.inkabb az egeszsegtelen eteleket nyomjak KFC,mcdolnalds..

csak azert irtam mert ha egeszsegesen akarunk elni,etkezzni akkor jobban kikell nyitni a penztarcat.a koldokver levetelt is azok"reklamozzak"akik milliomosok celebek

2012. nov. 25. 15:48
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Meg mindig nem ertem, mi a problemad/
2012. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem érdekel mit nyomnak a tévében, nincs is tévénk (ha filmet akarok nézni, megveszem, a közszolgálati adók műsora pedig fent van a neten és online is lehet nézni), úgyhogy elkerülöm ezeket a dolgokat.

Mi sem tehetjük meg, hogy a drága bio-cuccokat vegyük meg, úgyhogy marad a piaci - elméletileg -egészséges, házi zöldség, gyümölcs.

2012. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Amikor bevezették a chip adót azzal a szövegel, hogy az egészségtelen étel miatt sok beteg van, hogy akkor miért nem az egészséges kaja árát vitték le? Persze mert nem is ez a valós cél.

Sajnos ilyen az élet, sajnos nem szükséges egészségügyi ellátás így borsos áron is árulják.

2012. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én meg biológustól is hallottam, hogy ez egy nagy biznisz. Annyira gyerekcipőben jár ez a köldökvér dolog, hogy igazából nem sok értelme van. Szakemberek, kutatók mondták ezt! Úgyhogy adj a gyermekednek sok szeretetet, mert az ingyen van, és sokkal többet ér vele :)!
2012. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Na jó utolsó de 18. év múlva amíg megőrzik, honnan tudod hol fog tartani az orvostudomány.
2012. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Na megint egy irigy!
2012. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem nézek tv-t csak ritkán,engem nem háborít fel,én levetettem a fiam születésekor 170ezerFt volt,amit részletbe fizettem ki és évente 11ezerFt a tárolási díj,úgy gondoltam ez így megéri ennél csak drágábbak vannak
2012. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Elég relatív, hogy drága-e. Van, aki évente eldohányzik annyi pénzt, mint amennyibe ez kerül, az mégsem háborít fel senkit.

Amúgy nem értem a problémádat. Azért mert neked nincs rá pénzed más miért nem vetetheti le. Én is látok sok olyan dolgot a TV-ben, amit nem engedhetek meg magamnak, de azért nem vagyok ilyen irigy. Még az sem érdekel, ha valaki az én értékrendem szerint érdemtelenül keres sok pénzt, mert egyszerűen ügyes és kész. Nem Kiszel Tündét, meg Győzikét kell hibáztatni azért, mert pénzt kap a nagy büdös semmiért, hanem azt aki nézi és fizet neki. Egyedül a politikusok pénzlenyúlása vérlázító.

2012. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!