Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátoknak, milyen sorrendbe...

A babátoknak, milyen sorrendben bújtak elő a fogacskái?

Figyelt kérdés
Az én babámnak alul kibújt 2, mondták, hogy a következő fogacskát már fölül lessem.Erre ma nézem alul kibújt már a 3ik is :)
2012. nov. 25. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Alul egy,felül egy.Majd ismét alul egy,ismét felül.Aztán az egyik szemfoga,majd a másik.Egyelőre ennyi van,most 9 hónapos.
2012. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alsó kettő,külön-külön,felső kettő külön-külön,aztán a két felső mellettiek külön-külön.

Most itt tartunk.1 éveske.

2012. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk az alsó 2 pár nap eltéréssel, a 3ik pedig 1 hétre bújt elő, szintén alul.5 hónapos
2012. nov. 25. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előbb az alsó kettő, aztán a felső kettő, aztán alul, majd felül a középsők melletti 1-1 jobb bal oldalt, aztán sorban a hátsó négy őrlő egymás után, bal alul, bal felül, jobb alul, jobb felül, és most jön elől a középsők melletti 1-1 alul és felül bal oldalt. Szóval eléggé össze-vissza. ^^ Most 19 hónapos.
2012. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alul két egyes, felül két egyes, alul két kettes, felül két kettes, utána négy kisörlő (négyesek), aztán a négy szemfog, majd legutoljára a hátsó őrlőfogak.
2012. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek azért a javítás kedvéért: a szemfogak a hármas fogak, nem a kettesek. Azok majd később jönnek, másfél éves kor körül.
2012. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Most őszintén:miért kellett lepontozni?Tehetünk mi arról,hogy így jönnek a fogai? :( Mennyire szánalmas emberek vannak! :(
2012. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1. én nem pontoztalak le.Ne húzd fel magad azon, hogy lepontoznak, engem már nagyon régóta nem érdekel, ha itt lepontoznak.Valakinek ez a hobbija, másokat lepontozni.Attól még, hogy le pontoznak a válaszod lehet hasznos.Nekem mindenesetre hasznos volt :)
2012. nov. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!