Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Mi miatt lehet bedugulva?

SOS. Mi miatt lehet bedugulva?

Figyelt kérdés
Két napja nem kakil a kislányom, elmúlt 5 hónapos, két napja kezdtük el a sütőök-alma-sárgabarack babakaját, nem sokat evett, minkét alkalommal 50-60grammot. De közben szenvedünk a tejemmel is reggel este elég neki, napközben tápszer, de ma azt sem nagyon akarta megenni, és így rátettem cicire, de nem hiszem hogy sok volt benne, de nem kellett neki más, tea sem. Egyébként jókedvű. Ha van még valami amit nem írtam le akkor kérdezzetek. Előre is köszi :) Ja most adtam neki kúpot, meg napközben többször lázat mértem, hátha segít...

2012. nov. 25. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye adsz neki vizet? Az fontos lenne.


Milyen kúpot adtál neki?

2012. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem issza meg a vizet,meg korábban a teát sem itta. Most vettünk hippes tea granulátumot és most ebből iszik. Eddig csak szopizott és nem ivott semmi mást azon kívül, nem is volt semmi baja. Csak gondolom most a táphoz kellene vmit inni?!

Vibrol kúpot adtam neki homeopátiás nyugtalanságra és fogzásra van elvileg. Csak azért mertem beadni neki, mert semmi baja nem lesz tőle, szerintem.

2012. nov. 25. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A Viburcol nálunk is menő, mondjuk nem nem-kakilásra :)


A tápszer és a szilárd étel mellé is kell kínálni. Én azért próbálkoznék a vízzel, mégsem cukros műital. Esetleg még a Babamosoly teát próbáld. Ha adsz neki reggel, éhgyomorra enyhe cukros kamillateát, az szokott segíteni.


A sütőtököt, almát, barackot külön-külön bevezetted, ugye?

Mert az alma pl. lehet hasfogó.


Ha nagyon nem jönne a kaki, szorgos itatás után sem, akkor vegyél a gyógyszertárban glicerines kúpot és hosszában vágd el. Csak ezt nem szabad sűrűn, állítólag hozzászoknak (ahogy a hőmérőzéshez is).


Miből kínáltad a vizet?

2012. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!