Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülöttek mindig cicin...

Az újszülöttek mindig cicin alszanak el? Le lehet erről szoktatni őket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém első naptól kezdve nem úgy aludt.
2012. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig. De én nem szoktatnám le, nem is szoktattam le egyik fiamat sem.(3 van) Olyan pici még,ez neki megnyugvás is, nem csak evés. Én nem is tart sokáig, gyorsan megnőnek és aztán már nem lesz ilyen...
2012. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

1-es vagyok.

Én sem leszoktattam, az enyém egyszerűen nem aludt el, amíg szopizott. Tehát én sem szoktatnám le erről.

2012. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
100%
Általában azért alszanak el cicin, mert nekik a szopizás még nagyon fárasztó. Ez ellen nem nagyon lehet mit tenni szerintem. Mikor már kicsit nagyobbak akkor lehet megpróbálni ágyban altatni... Na az nem egy egyszerű dolog :)
2012. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig.Az enyém azon aludt csak el,nagyon sokáig,de nem szoktattam le,megvártam,míg magától teszi.Nekünk így volt jó.
2012. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig aludt el a cicin. De ha elaludt, akkor betettem az ágyában, nem engedtem,hogy a cicit használja cuminak.

Később magától leszokott a cicin alvásról, és anélkül is elaludt az ágyában.

2012. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek azért sokáig cicin alszik el, sokan még 1 éves kor felett is. Légy türelmes vagy ha zavar, nézz utána, milyen más megoldás van.
2012. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!