Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A suttogó féle felvesz-letesz...

A suttogó féle felvesz-letesz módszerrel kinek mennyi ideig tartott megtanítania a babáját egyedül elaltatni?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a babám, másfél hete kezdtem el tanítani aludni. Az első nap 20 perc kellett, mire elaludt, a második nap csak 10 perc, utána viszont romlott a helyzet, bár egyszer-egyszer 5 perc alatt elaludt. Az utóbbi pár nap 20 perc és 1 óra között volt, mire elaludt... Elszánt vagyok, csak 1 óra után már kicsit ingerült, h miért nem tud elaludni szegénykém, gondolom ezt érzi rajtam... Ha már elkezdtem, igyekszem nem föladni. :) Köszi előre is azoknak a válaszát, aki próbálta ezt a módszert.

#felvesz-letesz #alvás tanítás
2012. nov. 25. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés vége helyesen: egyedül elaludni?
2012. nov. 25. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 hónaposan csináltuk és kb.5-7 nap alatt sikerült beszoktatni,most 10 hónapos és csak az ágyában alszik el max. még az autóban.Akkor kell kicsit segítenem ha mondjuk beteg vagy fogzik,lehet hogy nálatok is ez a helyzet?Szereti az ágyát,de csak alvásra használjuk nem játszik benne és ha dolgom van akkor a járókába teszem addig,tudja hogy ott csak aludni kell.Legyél kitartó most ne add fel,működni fog.
2012. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,mi ez a módszer?hol tudok utána olvasni?
2012. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-esnek köszönöm a választ! Lehet, h a foga miatt alszik el nehezebben, elég duzzadt az ínye. Kitartok, bízok a módszer sikerében :)


3-asnak: Tracy Hogg - A suttogó titkai, illetve A suttogó mindent megold c. könyveiben van szó az alvásról (és sok másról). Ajánlom a könyvet, tetszik Tracy hozzáállása, mert mindig a középutat javasolja. (A múltkor amúgy megtaláltam neten vhol pdf-ben, bár én a könyvet olvasom)

2012. nov. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!