Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt tényleg el kell viselnie...

Ezt tényleg el kell viselnie a szülőnek a rokonoktól?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy itt emberek fognak megsértődni,de leírom mit gondolok.Van a páromék családjában egy 1 éves kislány. De a nagyszülők,nagynénik szoktak olyan dolgokat csinálni vele,hogy csak ülök és lesek,közben a kislány anyukája (akivel korban közel vagyunk és barátnők is vagyunk) nekem panaszkodik. Olyanokat csinálnak ezek a kedves emberek,hogy pl ha a kislány maszatos lesz,akkor nem a csapnál lemossák a kezét,hanem szó szerint bekapják a kislány kezét és így nyalják le róla a maszatot. Hát mikor először láttam,kikerekedett a szemem.Ezen kívül,ha olyan étel van családi összejöveteleknél,ami mondjuk nem ekkora gyereknek való,mert nem tudja elrágni,akkor megrágják neki,gyakorlatilag visszaköpik és úgy adják a gyerek szájába. Hát ettől meg hánynom kell szó szerint.És ha az anyuka szól ezekért,akkor ő a rossz anya,mert el akarja azt az örömet a rokonoktól nagyszülőktől,hogy foglalkozzanak a gyerekkel. És van egy vénlány (egyik nagynéni),akinek folyamatosan herpesze vagy csúsza van,vagy hogy is nevezzem és ő nyalja le rendszerességgel a baba kezét. Amit aztán meg természetes a szájába szed a gyerek,mert rendszerint már úgy csinálják,hogy az anyja ne vegye észre.

Én ki vagyok akadva teljesen.Meg engedik,hogy a retkes kutya,ami a döglött csirkével bőrével rohangált előtte ,arcon nyalja a kislányt és ennek még ott örülnek is.

Én látom rosszul,vagy tényleg gáz dolgok ezek?



2012. nov. 26. 04:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Anyukádnak a sarkára kell állni.
2012. nov. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt az én édesanyámról :O???
2012. nov. 26. 06:00
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, anyukat akartam írni, csak melle utottem. Tehát anyukanak a sarkára kell állni.
2012. nov. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Ja,így már más:). Hát kéne,de ennyi boszorkával szemben nem könnyű!
2012. nov. 26. 06:08
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kellett volna leállítani őket, de talán még meg lehet próbálni, ha nem sikerül én nem vinném oda a helyében. Fura, hogy nem tiltakozik az anyuka, ezek undorító, gusztustalan dolgok.
2012. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is undorìto ìgy a "modern" vilagban.ez regen volt szokas h megragtak az etelt.en pl.meg a lanyom cumijat sem kapom be sok anyuka ezt is csinalja.szerintem is a sarkara kell allni ha mondjak h rossz anya nem baj az o gyereke ugy neveli ahogy akarja vagy ahogy neki tetszik...
2012. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Tiltakozik csak akkor le van hurrogva,hogy biztos ellenük akarja nevelni a kislányt,stb. A párja meg ezeket a dolgokat teljesen természetesnek tartja,mert az ő rokonsága,ergo vele is ezt csinálták kicsinek.Nem érti a felesége felháborodását és nem áll ki mellette.És hát egy fecske nem csinál nyarat.Na meg szegény leányzó nem egy nagypofájú és nem is talpraesett,így volt már,hogy én szóltam oda ,hogy azért be lehetne ezeket a dolgokat fejezni,mert egy a gyerek bármit elkaphat,kettő eszünk.

Sajnálom az anyukát,mert próbál nagyon jó anya lenni,de ha ebben nincsenek neki partnerek,akkor úgy nehéz.

2012. nov. 26. 07:01
 8/39 A kérdező kommentje:
Na igen, a cumi bekapás...Itt is megvan.De hát az még talán hagyján is a többi mellett!
2012. nov. 26. 07:02
 9/39 Katucika0912 ***** válasza:
100%

Egyszerű példa, körbe akarták csokolgatni a kislányom cunikáját , nekem ez volt egy olyan dolog ami nem tetszett , megkértem mindenkit nagyin szépen , hogy ne tegye, aki azután is megpróbálta , megismerkedett az "anyatigrissel "! Az anyukának kell ennek véget vetnie, de sajnos a közvetlen környezetembe ismerek hasonló problémával küszködő anyukát , aki nekem panaszkodik , de a családnak soha nem merne szólni ....

Az én esetembe úgy gondolom , az én gyermekem, nem csinálnak vele azt amit akarnak , csak azt amit én megengedek...

2012. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Katucika igazad van,csak tudod mikor összeül 6-7 ilyen típusú öreglány összeül,akik olyanok,mint a piaci légy,akkor szinte vesztett az ügy.Engem úgyis ezért nem szeret a párom családja,mert én beszólok,persze kultúráltan egy ilyen akció előtt után közben.
2012. nov. 26. 07:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!