Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a gyerekül...

Mit gondoltok erről a gyerekülésről?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



#gyerekülés #bolenn hug
2012. nov. 26. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon klassz! Nekünk is most volt aktuális az autósülés téma. Mi ezt vettük meg:

[link]


Ha ebben az ár kategóriában nézelődsz, szerintem ez is nagyon megéri és nem csak azért, mert nekünk ez van. :)

2012. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó! Köszönöm szépen! Főleg a kikapcsolás-jelzés tetszik benne :)
2012. nov. 26. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az az ülés tetszik, amit te linkeltél be kedves kérdező, az 1. válaszoló által linkelt ülést viszont nem enném meg. Azért nem, mert Nania, és nem szeretem ezt a márkát, szerintem nem elég biztonságos. 9-36 kg, ami nagyon nagy súly határt ölel át, ezért sem. A kikapcsolás jelző pedig szerintem azért nem jó, mert ha elalszik a gyerek, és ki akarod venni, akkor a sípolásra tuti felkel. Mellesleg nekem 17 hós a fiam, de soha nem akarta még kikacsolni,de nem is tudná az övét, mert olyan erős a csatt.
2012. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ!
2012. nov. 26. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok :)

Tényleg nagyon praktikus a kikapcsolás jelző! 10 hónapos a kisfiunk és már most babrálja, nyomkodja, húzza. Nem egyszer fordult már elő, hogy elkezdett sípolni. (Akkor is elkezd csipogni, ha még nem csatolta ki magát, de már benyomta a gombot). Őt nem zavarja a sípolás, mert arra nem ébredne fel, persze ez babafüggő.

A 9-36kg-os kikötés is nagyon jó szerintem, mert már ülésmagasítót nem kell venni, ami nem is biztonságos.

Remélem tudtam okosat mondani :)

2012. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem minden válasz hasznos volt, köszönöm! :)
2012. nov. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!