Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni a babátoknak?

Mit adtok inni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam alig akar inni, mindig nagy veszekedés van emiatt. Egy éves múlt. Próbálkoztam vízzel, gyümölcslével, babateával.
2012. nov. 26. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Vizet adtam neki mindig is (tápos). Plusz néha teát, de nem nagyon szereti.

Kapott már kubut is felhígítva, viszont nem mindennap, minden percben. De már ezt sem kéri.


Most a tea a sláger, gyümölcsös.


Víz a legjobb, de ha nem akarja meginni, akkor nem tudok mit csinálni vele.

Plusz sok levest adtam neki.

2012. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szoptatod még?

Miből adod neki az innivalót?

Vizelete milyen? Mennyi?

Első körben próbáld elkerülni a veszekedést, ha rossz hangulattal párosul benne az ivás- téma, akkor nagy eséllyel fogja később is elutasítani:(.

2012. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdetektől vizet adtam. Néha tea, gyümölcslé, de jobban szereti a vizet.

És ugye nem az egyébes kisfiaddal veszekszel ezen? Mert akkor pláne ellenállást fog benne szülni.

Igyatok ti is előtte gyakran, ha csak pár kortyot is. Kínáld meg mindig őt is, ha szomjas lesz, kérni fog.

Az én fiam sem iszik sokat, de mindig kínálom, és szól is ha kér.

2012. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi velünk az volt hogy SEMMI - SEMMI.

Se víz, se mecsek tea, se kömény magos tea, SEMMI.

Nagyon féltem a kutacsa állandoan be volt esve.

Vettem hipp babateát e miatt 4 Hónapos kórtol való 3 hónapos kináltam neki nem kel. Ott volt a gáz mellet a cumis üveg igy át melegedet a tea. Nagyon sírt újra kinálgattam evések közt. És azóta is csak langyosan de akkor mind egy mit iszik csak langyos legyen. :)

2012. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szoptatom,csak egy hónapos koráig szoptattam.

De igen,néha kiborulok,és vele is veszekedem,mert szerintem csak dacoskodik,és nem akar inni, persze tudom babafüggő,de láttam olyan babát, aki napi másfél liter vizet megivott. Én kisfiam meg semmit sem akar,egy cumisüvegnyi,de az is nagyon nagy könyörgések árán.

2012. dec. 3. 14:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,nem kell gyakran cserélni a pelust,mivel nem iszik sokat,nem is sok a vizelete.
2012. dec. 3. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!