Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hisztek abban,...

Anyukák! Ti hisztek abban, hogy a babák látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 14:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem:)
2012. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Hát nekem a férjem mondta ezt amikor a lányunk erősen bámulta a semmit a fehér falon a sarokban. De én inkább nem hiszek benne bele se gondolok inkább :)
2012. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
nem
2012. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Még csak kismama vagyok, pár hét mulva anyuka, de én nem hiszek ilyenekben. Ez nálam annyira jelentéktelen kb mint a babonák.
2012. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Lehet,hogy le leszek pontozva.De én hiszek benne.(tapasztalat)
2012. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem. De az elég hátborzongató volt, amikor pár éve egy novemberi délután, már sötétedés után, hintáztattam az akkor másfél éves kisfiamat, ő pedig mögém nézett, és megszólalt: bácsi. Hátranéztem, senki sem volt ott, de még olyan árnyak sem, amelyekbe belemagyarázható valami. Én mégis azt mondogatom magamnak, hogy csak belelátta valamibe. :))
2012. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha hinnék a szellemekben, elhinném, hogy a gyerekek meg a kutyák/macskák látják.

Régen teljesen megvoltam győződve róla, hogy létezik a természetfeletti, de ahogy felnőttem egy földhözragadtabb lettem. :/

2012. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A kicsik még sok mindent látnak. Hiszek benne. A nagyobbik fiamnak voltak hátborzongató dolgai ilyen téren. Előtte én sem hittem benne...
2012. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen hiszek!


Attól,hogy mi nem győződünk meg valamiről még létezhet..ez sok mindenre igaz.


Ami személyes tapasztalat azt leírom,aztán gondolhat bárki bármire ezzel kapcsolatban.

Másfél éves a kislányom és egy ideje állandóan azt mondja,hogy a szobájában van egy bácsi és focizik,labdázik.

Ezekkel a szavakkal: szobaba bácsi labda focika,gujít.

Néz befelé a szobába és mutatja nekem...minden napos volt ez kb 3 hétig.Mostanában nem emlegeti.

Pár hónapja halt meg egy nagyon kedves családi barátunk,aki focista volt!

?????? ti mire gondolnátok?

Nem fél tőle egyébként,de nem tágít ha mondom,neki hogy nincs ott senki...

2012. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiszem :)

Fiam is 1,5 évesen sokszor mutatott egy helyre a lakásban, hogy "néni".

+ ha megyünk autóval a temető előtt, mindig integet oda - pedig esküszöm nincs ott senki (én nem látom)...

2012. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!