Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babámnak rakhatok...

10 hónapos babámnak rakhatok a fülébe nemesacél, vagy ezüst fülbevalót?

Figyelt kérdés
Fél éve lőtték ki a fülét, most hagytuk el a 2. aranyfülbevalóját,nem szeretnék egyelőre drága pénzért venni.3000 ft-ért láttam nemesacélt, és ezüstöt is, melyiket válasszam?
2012. nov. 26. 15:14
 1/3 Mara Acoma ***** válasza:

Ezüstöt ne, mert arra lehet allergiás.

Itt van sokféle orvosi-nemes acél babafüli, rendelni is tudsz.



[link]

2012. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de azt hittem mi vagyunk csak iylen kis "ügyetlenek", fél év alatt a 2. fülbevalót hagytuk el mi is....:S Mi ugyanoda visszamegyünk majd, ahol belőtték, rendelnek orvosi fémet. Az biztosabb.
2012. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem csak Ti vagytok bénák, a nagyobbik lányom már 3-at hagyott el, a pici 2-őt:)

Kedves első, köszönöm a linket, ugyanilyent néztem ki, mint ami itt van a képeken, pici karika, és rózsaszín kövek vannak benne.Picit nehéznek érzem, de szerintem nem annyira, hogy megnyújtsa a fülét...

2012. nov. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!