Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-12 hónapos babák anyukái,...

6-12 hónapos babák anyukái, van kedvetek összegyűlni egy kis csoportba?

Figyelt kérdés
Írjatok bármit amit szeretnétek.Mekkora a babátok?Fiú/lány? Hogy telik egy napotok? Kérdezzünk egymástól, vitassuk meg babáink fejlődését. :)
2012. nov. 26. 16:20
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Akkor kezdem én! :) Kislányom van aki 8 hónapos. Nagyon boldog életvidám kisbaba.Meg sem áll egész nap.8 kiló 40 deka. Sokat játszik, de nem a játékaival.Minden érdekli ami nem neki való :P Kettő foga van alul amivel szépen rágcsálja a pufit meg a bulátát. Most fogom bevezetni az étrendjébe a csirkemájat. Szerencsére most megálltunk a fogzásban (legalább tudok picit szusszanni, mert durván nem aludtunk még egy hete). Nagyjából ennyi majd még írok.Várom a kis történeteket, kérdéseket ;)
2012. nov. 26. 16:28
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Végre nem egy gondokkal teli kiírás. :)
2012. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 8 hónapos kisfiam aki nagyon eleven és persze neki is mindig az kell amit nem lehet. Telefon, távirányító, stb. Most 8800gr. Van 4 foga, 2 alul középen, kettő felül de nem középen. Kis vámpír. :)))
2012. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam december 11-én lesz 6 hónapos. Jöhetek én is?
2012. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Az én babám 7 hónapos volt tegnap.Kislány,Petra a neve.Nagyon vidám,állandóan mosolyog.Szeret sétálni,mindig nézelődik.Naponta legalább egyszer kiviszem,és olyankor minimum 1 órát sétálunk.7870 gramm volt 3 napja.5 hónapig volt csak anyatejes.Szépen haladunk a hozzátáplálással.Már eszik őszibarackot,almát,burgonyát,darabosan természetesen.Kedvence a sütőtök-csirke főzelék.Holnap a cukkinit szeretném megpróbáltatni vele.Mindkét irányba fordul,nagyon szépen ül.Az éjszakát átalussza,este 9-től 7-ig alszik.Utána felkelünk,nézelődünk,és fél 11-kor újra bealszik kb. 12-ig.Utána szoktunk sétálni.Délután alszik még 4-től 5-ig,utána pedig este:)Gyorsan született,a tesót tervezzük,2 év korkülönbséggel.Rengeteg haja van,szőke,mint én:)
2012. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Hát már hogyne jöhetnél kedves 4es!:)

Írjátok oda neveteket, hogy beazonosíthassuk egymást! Én Ildikó vagyok :)

2012. nov. 26. 17:32
 7/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!Akkor bekapcsolódom én is.

Kisfiam Zsolt,9 hónapos múlt.Lassan 1 hónapja elindult magától és már semmi nem állíthatja meg .Csak olykor a fal,ajtó...mert ezek neki nem jelentenek akadályt (legalábbis szerinte). :) Egyébként nagyon eleven kisfiú,barátságos és imádja a gyerekeket.Viszont rettentően akaratos és hisztis is,amit elég nehezen tudunk kezelni.

Imádja az ilyen dróton huzogálós játékot (nem tudom mi a pontos neve),nagyon el tud szöszmötölni apró dolgokkal. Boldog baba.IMÁDJUK! :)

2012. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én Anna vagyok.

5-ös válaszoló.

2012. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17.36-os vagyok: Kata
2012. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!A te babádat,hogy hívják,tervezitek a tesót?

Anna.

2012. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!