Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondtátok el a munkahelye...

Hogy mondtátok el a munkahelyen, hogy jön a 2. baba?

Figyelt kérdés
Jelenleg még itthon vagyok a 2 évessel és 17 hetes terhes vagyok? Hogy fogadták?
2012. nov. 27. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én felhívtam a főnökömet. Kicsit "csalódott" volt hogy még később megyek vissza dolgozni, de mivel sosem mondtam meg nem hitegettem őket konkrétan hogy mikor tervezek visszamenni, ezért nem volt nagy sokk neki, mivel marad a munkahelyen minden úgy ahogy eddig volt, csak még pár évvel később kell rám számítaniuk. De már nyilván megoldották a helyettesítésemet régen uh végülis nekik mindegy. Főnököm még örült is hogy lesz mégegy baba (neki nincs gyereke és 41 éves, pasija sincs).

Aztán írtam egy hivatalos levelet is a HR-nek, hogy hivatalosan is tudjanak róla. Nekik meg aztán tényleg mindegy hogy mikor megyek vissza dolgozni :-)

2012. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!