Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves a lanyom es egy hete...

Egy eves a lanyom es egy hete felkel ejszakankent. Eddig szinte 3 honapos koratol vegigaludta az ejszakat ugy, hogy este vacsiztunk (18:00) aztan alometettem (22:30). Egy hete azonban 2-4 ora kozt hajnalban tobbszor felkel. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Eleinte azt hittem, hogy fogzik, igy adtam neki dentinox-ot, ami mukodott is, kb fel orara. Azonnal visszaaludt, de fel ora mulva ujra felsirt. Ha ekkor visszateszem aludni, csak sir, egyre keservesebben. Ha megetetem, akkor viszont alszik 6-ig, gond nelkul, ezert gondolom, hogy ehes lehet. A napirendunk: 6korul kel,240ml tapszerrel 9 korul tizorai, zabkasa, vagy hasonlo 1 korul ebed. Na itt jonnek a problemak, szinte semmilyen fott kajabol nem eszik 4-5 falatnal tobbet, soha 3-4 korul nasi, joghurt, gyumolcs 6-7 korul vacsora,240ml tapszer 22:30 alometetes, megint 240ml tapszer Ez eddig mukodott, aludt reggel hatig, de most 3 korul kel. Valakinek valami otlete? Keves lenne a kaja? Probaltunk atterni a szilard vacsira is, de ugyanugy, mint delben, alig eszik belole.
2012. nov. 27. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy fél éves babának elég!

Reggel tápszer, de csak 180 ml, majd reggeli kenyér, kis felvágott, sajt...

Tízórai gyümölcs vagy joghurt.

Ebéd főtt étel, azt amit ti esztek.

Uzsonna gyümölcs vág joghurt, vacsira kenyér valami feltéttel, péksüti, vagy főtt étel, és lefekvés előtt a tápszer.

A tápaszer neki már ital, nem étel! Hamar átszalad rajta!

1 éves, és semmi normális ételt nem eszik!!!

Nem pici baba már, hogy tápszert egyen tápszerrel!

Ha nem eszi az ebédet, akkor reggeli 8-kor, és délig ne adj neki csak inni, hogy éhezzen meg, egyen rendes ebédet!

2012. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 éves. Leírom mikor mennyit eszik.

hajnal 5-6 között 200 ml tápszer, reggel 8-kor rendes reggeli, kifli vagy kenyér valamilyen feltéttel. Tízórait annyira nem igényli, van hogy kap almát vagy ivólevet de nem mindig. Ebéd dél körül, néha még külön főzök neki, mert van hogy megeszi a mi kajánkat de van, hogy nem. 3 körül nálunk is joghurt vagy gyümölcs az uzsonna. 6-7 körül vacsora ami szintén kenyér+ valami. 8-kor fürdünk és utána 200 ml tápszer.

Én úgy gondolom, hogy tartalmasabb reggelit és vacsorát kellene neki adnod, már nem kell neki ennyi tápszer.

2012. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!