Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés. Nemsoká megyek egy...

Fürdetés. Nemsoká megyek egy dm-s körútra első gyermekemet várom, szeretnék neki mindent -testápoló, tusfürdő, sampon. Milyen termékeket vegyek. Nemsoká szülők csak otthonra készülők fel, popsikrémből meg ilyenek?

Figyelt kérdés

#baba #fürdetés #popsikérm
2012. nov. 27. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
semilyet,a legjobb,amit a doki ír fel neki,szülés után
2012. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Fürdetéshez csak azt a gyógyszertárit használom, amit a gyerekorvos felírt. Ez a sampon és a testápoló is.

Popsikrémek közül én a Soducreamet szeretem, de ebből valószínűleg ki kell próbálnod többet. Sudocreamből pl. fogsz mintát kapni a kórházban, tehát nem érdemes venni.

2012. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Fürdetőből a Johnsons sárgát(hipoallergén)ajánlom.

Samponból és popsikrémből szerintem a Nivea a legjobb.

Testápolót nem használok.

2012. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyesmit felír a gyerekorvos, a patikában kell ki váltani. Nekünk kifejezetten nem ajánlotta a bolti fürdetőket 1 éves kor előtt.
2012. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekorvos felírja receptre a popsikrémet, fürdetőt, olajat, stb

Ne vegyél semmit a dm-ben, majd ráérsz ezzel.

Az újszülöttnek nincs szüksége ezekre a dm-es szerekre. Pár hónap múlva majd jó lesz az is.

2012. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is a patikait javaslom, amit gyerekorvos ír fel. Márkás termékeket ráérsz még később venni neki.
2012. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is a gyógyszertári cuccokat használom a lányomnál: doki által felírt fürdetőkrém, popsikrém, gyógyszertári napraforgóolaj, hintőpor (nem a köldökre, hanem hajlatokra).

A bolti termékek ráérnek 1 éves kor után.

2012. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárit használj,amit felír a doki.újszülötteknek csak azt javasolják.2 hónaposan fürdettem először Nívea babafürdetővel,és babé koszmó elleni samponnal.A mi dokink azt mondta bármit használhatunk csak Johnsont ne.
2012. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárit amit felír a doki.Nálunk legalább fél éves korig csak ezek használatát javasolják.
2012. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!