Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babát hogyan bírtok...

2 hónapos babát hogyan bírtok rá 10-15 perc csendben nézelődésre egy zuhanyozás erejéig? A játékai még nem érdeklik.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja... Az első fiamnál ez teljességgel lehetetlen vállalkozás lett volna, csak akkor tudtam zuhanyozni, ha a férjem is ott volt. A második fiam viszont egy kis tündér, ő sokat alszik, így amikor alszik még hajat mosni is van időm. :) De ha nagyon-nagyon jó passzban van, akkor simán elnézelődik az ágyon. Van egy zenélő napocskája, azt pl. nagyon szereti, gagyarászik neki, mosolyog rá, de a forgóját is elnézegeti. Ő most lett 2 hónapos. Esetleg próbálj meg akkor zuhanyozni, amikor elalszik.
2012. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Mindig is hagytam egyedül az ágyában két szopi között. Az sem baj, ha sír egy kicsit unalmában.

Ebben a korban még egy kendőcske volt az, ami érdekelte, más játék még nem.

2012. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Vidd magaddal a fürdőszobába hordozóban. Legalább látja anyát, érdekes lesz neki a tevékenységed, és te is látod őt közben, hogy minden rendben van vele. Esetleg az ajtót hagyd kicsit nyitva, hogy ne legyen gőz.
2012. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én sokat vagyok egyedül a lányommal este.Én is úgy fürdök,hogy bent van a fürdőben.Levetkőztetem,hogy ne melegedjen be a befűtött fürdőben(body marad rajta).

Elejétől így csinálom,nagyon megszokta már,meg is nyugszik a zuhany hangjára.Ő addig elnézeget és elgügyörészik,mindig beszélek hozzá,hogy tudja ott vagyok.Aztán őt fürdetem meg :D

Nekünk ez nagyon bevált.

2012. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
De miért nem akkor fürdesz amikor alszik? Egy ekkora baba még nagyon sokat alszik. Amúgy meg vidd be magaddal a fürdőszobába egy pihenőszékben, lehet hogy az is jó.
2012. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 hos koraig csak akkor tudtam elmenni tusolni, ha a ferjem jott haza, annyira hasfajos volt h mindig sirt. 2 hos kora utan bevittem hordozoba a furdoszobaba, de mar elore kiengedtem a furdovizem, kinyitottam az ajtot h ne legyen bent olyan para es bevittem, beszelgettem hozza, kipakoltam neki 1-2-3 tusfurdot a kad szelere es gyorsan lefurodtem. Most 3 es fel honapos, mar kitudok menni delelott es este is, mert szunyal fel orat, de az ajtokat azert meg nyitva hagyom h halljam ot ha felsir.
2012. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

beraktam az ágyba és elmentem zuhanyozni.

ha sírt abbahagyta

nehogy már egy 2 hónapos gyerek parancsoljon.

Semmi baja nem lesz, nyitva hagytam minden ajtót és hallottam ha sír vagy ilyesmi

és hasfájós volt, mégis le tudtam zuhanyozni

2012. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a pihenőszékbe tettem és vittem magammal.
2012. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is vittem magammal a babahordóban(autós, nem volt pihenőszékünk):).
2012. nov. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én minden ilyesmit akkor csinálok, amíg alszik.

Egyedül elég rövid ideig van még el, ha fent van, szórakoztatni kell, kb. fél órán át tudom fentartani a figyelmét egyhuzamban, utána elfárad, sír..


Ha nem akar elaludni, akkor nincs mese, és sajnos fürdés sem, meg semmi. Majd, ha hazaér apa, vagy a mama jön...


Ez van, ennyi idősen nem lehet csodákat várni tőlük, de később jobb lesz biztosan. :)

2013. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!