Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondhatják, hogy igy nem...

Mondhatják, hogy igy nem vállalják a bölcsiben?

Figyelt kérdés
5 alkalommal voltunk eddig a bölcsiben,egyre jobban elvan és egyre többet játszik a kislányom,barátkozik is egy kicsit a többi gyermekkel,sírás is max.fél perc az elején, tehát gond nem lesz vele. DE, nem akarja elfogadni egyik gondozó nénit sem egyenlőre.mondják is, hogy ilyenkor már elfogadják a gyerekek a számára kijelölt gondozot.De az enyém egy picit sem kér belőlük,mondják is kicsit panaszkodva.Ez egy beszoktatás előtti időszak,ami majdnem ugyanolyan ,mint a beszoktatás,szóval még változhat nem ?vállalják igy is ugye?aztán csak megbarátkozik valamelyik gondozoval.Szerintem semmivel nincs elkésve,és megértem a kicsikémet, igy is olyan ügyes, de ezt mégis nagyon mondogatják nekem minden alkalommal...
2012. nov. 27. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Gondolj bele, milyen egy olyan gyerekkel foglalkozni minden nap a többi mellett aki nem fogadja el.
2012. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, azért jól néznénk ki, ha azért nem vennék be a gyereket, mert a gondozónak így nem kellemesen telik a napja.

Szerintem nem mondhatják, hogy nem vállaljád, de biztos, hogy fog még oldódni a gyerek.

2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
nincs még rá megérve.én nem hagynám ott még.
2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia !

Nálunk is hasonló volt , és azt mondták a bölcsis nénik , hogy ha lehet maradjon inkább otthon egy kicsit , mert még egy picit pici hozzá , és vigyem idegen emberek körébe !

2012. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak eddig sok mindent nem lett téve az ügyben ,hogy elfogadja, sőt.saját szememmel láttam, tapasztaltam.de egyenlőre nem akarok még szólni.nem is szeretnék ebbe jobban bele menni, de hiányosság az van arrol a részről.egyenlőre nem a gyermek a "hibás".
2012. nov. 27. 21:29
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!
2012. nov. 27. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:

# 2/6


Félre értettél, nem így értettem. Én arra írtam, hogy mondogatják neki persze, hogy mondogatják.

2012. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LadyLoss ***** válasza:
100%

Szia!

Én gondozónő vagyok. Nemtudom melyik bölcsibe viszed a babád, de kizárt!!!! hogy ezért nem veszik fel. Az egész elég abszurd. Egy 0-3 éves korú kisgyerek még nem tud egyszerre sok emberhez érzelmileg kötődni, erre találták ki a saját gondozónő rendszert. Teljesen természetes, hogy nem kér az idegen felnőttből. Nekem volt, hogy hónapokig dolgoztam a gyerkmekkel a kapcsolatunkon, és olyan is volt, hogy sosem fogadott el teljesen. NEm elvárható tőlük, hogy csak azért mert 4 napja elmész vele valahová, kötődni kezdjen egy idegenhez. akkor a CBA-ba is kötődnie kéne az eladóhoz, csak mert oda is mindennap jársz?

Ha ezt csak a gondozónők találják ki, akkor fordulj a vezetőnőhöz, ha az egész bölcsödének ilyen a szelleme, akkor ha tudsz gyorsan válts. ha én ilyet mondnék egy szülőnek, engem már kiis rúgtak volna.

2012. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ott vagy végig a kislányoddal? Hagytad már ott a gondozónőkkel? Amíg én ott vagyok a bölcsiben, addig értelemszerűen velem foglalkozik a kisfiam, és nem érdekli, ha a gondozónők fejre állnak is, pedig ő már beszokott. Lehet, hogy "csak" ennyi a gond, és amint Te nem vagy ott, máris barátságosabb a gondozókkal.
2012. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már háromszor hagytam ott, és fokozatosan javul a helyzet.látom is, mert belesek amikor csak tudok,és mondják is, hogy nyilik.Amikor ott voltam sem velem foglalkozott, felfedezte a helyet, játékokat.de ha én nem vagyok ott és nem szolok hozzá néha, hát senki se szol hozzá.néha hallom, hogy hívják....
2012. nov. 27. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!