Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a kislányom és nem...

Zóé 6 kérdése:

6 hónapos a kislányom és nem alszik!?

Figyelt kérdés
Elalszik magától nem kel sem ringani sem semmi!!alszik 3-4 órát és elkezd üvölteni de nincs is magánál mert ha fölveszem akkor észlel és abba hagyja ha vissza teszem a kiságyba üvölt ujra!!ha ruhadarabot adok neki akkor sem alszik jobban ha fogom a kezét akkor sem!! ha már nagyon nem bírom kiveszem magam mellé ott el is alszik és reggel 9 ig alszik ha nem veszem ki akár reggelig is üvölt!!
2012. nov. 27. 22:27
 1/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:

6 honapos a fiam es kb 3 hete nalunk is ez a helyzet. sok kiserletezes utan erre jutottam - nem hinnem a legjobbnak- :

fel 8 vacsi velunk az asztalnal, fozelek vagy gyumolcsos tejpep, keksz. 8kor furdes, utana ejszakai tapszer, sinlackal dusitva, ennek kb a felet eszi meg, kicsi jatek apuval a nagy agyban, mese, enek, kisagy, alvas. ejfel korul felsir, nagyon keservesen de nem ebred fel, akkor tisztaba teszem (utalja ha pisis), megkapja a tapszer masik felet a mi agyunkban dentinox az inyere es ujra alvas a sajat agyaban. tovabbra is nyugtalan de 8ig alszik.


tudom, hogy nem a legtokeletesebb hogy ejjel etetem de ahogy Te is irod, reggelig kepes lenne sirni...

2012. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam én is északai tápszert de nem vált be majd ezt a sinlac-ot kipróbálom dentinox nekünk ideig óráig használ!!!
2012. nov. 29. 10:26
 3/6 anonim válasza:

Szia(sztok)!


Ez a szeparációs szorongás időszaka, mindkét lányom keresztül ment már ezen a problémán. Nekünk nagyon beváltak a bach virág cseppek babáknak.

2012. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt a cseppet hol lehet kapni és milyen áron volt????köszi a tanácsot!
2012. dec. 2. 20:57
 5/6 A kérdező kommentje:
de mostanába ha kimegyek a konyhába és észrveszi akkor is ordít míg valaki oda nem megy hozzá!
2012. dec. 2. 22:04
 6/6 anonim válasza:
Pár ezer ft volt és egy webshopban vettük a neten. Asszem babaterápia volt a neve.
2012. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!