Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszik külön szobában...

Mikortól alszik külön szobában gyermeketek? Úgy értem rögtön az első perctől, vagy x hós, éves korában raktátok külön szobába? MIért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

egyszobás lakásban éltünk 14hós koráig, aztán kerültünk másfél szobásba, ott lett egy nappali+háló, maradt mindenki a hálóban, de a férjem annyira elkezdett horkolni, hogy felébredni ugyan ritkán ébredt a lányunk, de rengeteget forgolódott, sóhajtozott éjjel, zavarta.

Kitelepültünk a férjemmel a nappaliba, rögtön 12órákat aludt a kislány egyhuzamban.

2012. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik az első perctől külön szobában, a saját ágyában aludt.

Neki is és nekünk is ez volt a legjobb.

Csak az első hetekben szoptak éjszaka, utána már ritkán kellett bemenni hozzájuk.

2012. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

7 hetesen raktuk át a saját szobájába.

Egyszerűen zavartuk. Illetve mi a férjemmel általában este tudunk beszélgetni, olvasni stb. Ez nyilván hangosabb, fény kell hozzá stb. Így átraktuk, hogy ő is nyugodtan aludjon, mi meg "élhessük" az életünket esténként!

2012. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első perctől kezdve saját szoba, saját ágy! Igaz nem bálterem méretű, de nem is sufni! Kicsi, meghitt, hangulatos, babás! Én csinosítottam ki neki, nagy szeretettel.Szereti nagyon a sok színes figurát a falon. Szerintem neki is nyugodtabb ott, és lehet hogy szerencse is, de 2 hetes korától átalussza az éjszakákat, ma már 14 hónapos! :-)
2012. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első perctől a saját szobájában alszik. Szerintünk így egészséges, mindenkinek megvan a saját kis helye. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat.
2012. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És bébiőrrel vagy hogy? Én el sem tudom képzelni.Légzésfigyelő miatt sem ...
2012. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kezdetektől külön ágy, viszont egy szoba. Ő más típusú baba :)

Vagyis saját szobája van, viszont bent aludtam nála sokáig. Kb. 8 hónapos korában költöztem ki, de még most is van (fogzás miatt), hogy bent éjszakázok nála :)

2012. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Van légzésfigyelőnk és bébiőrünk is természetesen. Egyébként az én fiam nappal is csak a szobájában alszik, ha nem viszem be, biztos felébred 20 perc után, bent pedig 2-3 órákat alszik. Ő ilyen baba és így is szokta meg.
2012. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Külön ágy, külön szoba a kezdetektől, légzésfigyelőnk volt, bébiőr nem, mivel egymás mellett van a két szoba. Ő is egész pici kora óta átalussza az éjszakát. A második baba lehet eleinte a mi szobánkban fog aludni, saját ágyában, hogy kitapasztaljuk a rutinját, pár hét után viszont a picur is megy a gyerkőc szobába.
2012. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekünk az első naptól külön szobába alszik,bébiőrrel,légzésfigyelőnk nincs.Én egyszerűen nem tudtam pihenni mellettük,minden szusszra felébredtem,így nyugodtabban alszik mindenki.Mindkettő 8 hetes kora óta végigalussza az éjszakát,nyugodt gyermekek.Természetesen ha éppen beteg volt vagy anyásabb lett mikor kistestvér érkezett,magunk közé vettük vagy valamelyikünk ott aludt,de nem volt gond ha visszakerült a szobájába utána.
2012. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!