Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a babám abszolút...

Mit tegyek a babám abszolút nem hajlandó az ágyában aludni?

Figyelt kérdés

Múlt héten született a babám,és abszolút nem hajlandó külön aludni,a kórházban sem maradt meg a kiságyban,tegnap pedig néhány percig bírta a saját ágyában. A kórházban nagyon kényelmetlen volt vele egy ágyban,mert féltem leesik,vagy összenyomom,de olyan kellemetlen volt,hogy az én babám egész éjjel ordít,míg a másiké nyugodtan alszik az ágyában.Többször próbáltam,de aztán mindig ki kellett vennem.épp,hogy wcre ki tudtam menni.kérdeztem ott,azt mondták,hogy még nagyon pici,meg fiú,de érdemi tanácsot nem tudtak adni.

azt nem értem,hogy van,hogy édesdeden aludt az ágyban,és nem is voltam ott,mivel másabb nagy ágyban egyedül aludni,mint kicsiben?

A legjobban persze úgy szeret aludni,ha a mellkasomon van..

én parázom túl,és ez csak azért van így,mert néhány napos,vagy már kezdem is elrontani?nem szeretném,hogy több évesen is csak velem aludjon,vagy vkivel,ja,mert persze az apjánál is elalszik


2012. nov. 29. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Az én babám 2 hétig mellettem aludt. Itthon napközben itt alszik a mi ágyunkon, most már éjjel a sajátjában. Szerintem az enyémnek túl kemény volt a matrac, tettem rá egy polártakarót összehajtva azóta elalszik benne. A mi ágyunk is kemény, itt egy nagy párnán alszik amibe belesüpped. 6 hétig ne aggódj semmin, mindent csinálj úgy ahogy gondolod, még nem ronthatod el. A babáknak is elég megrázó élmény a szül(et)és, nehéz lehet kiheverni. Én is próbáltam már a második héten rendszert csinálni, de felesleges. Ha mostanában nem alszik el a kiságyban, hagyom 10percet sírni, utána elalszik.
2012. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom is ilyen. Neki testközelség kell, illetve anya. A nagyágyon ott érzi az illatot, még ha ki is mész. Az én lányomnak ez se elég: ha kimegyek, 5 percen belül ébred, igazi kismajom. Nagyon nehéz volt elfogadnom, de most már megbékéltem.

Nálunk a megoldás a kendő volt (de lehet más hordozóeszköz is (close, bondolino)), éjszaka meg mellettem van. Nincs sírás, nyugodt boldog baba.

4 hónaposan forgott, 5 hónaposan ült, azóta látványosan kevesebbet kell rajtam lennie.

Ne felejtsd el, hogy 9 hónapig nonstop veled volt, akkor rontottad el, ha ezt lehet annak nevezni...

2012. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos és még mindig velünk alszik a nagyágyon. A kiságyban csak akkor hajlandó aludni, ha ott alszik el, ha pl. a karunkban és betesszük, akkor felkel és ordít. Ilyenkor nem szoktuk altatgatni, magunk mellé vesszük, ott sec-perc alatt visszaalszik. Nem bánom, ha odaszokik, a lényeg, hogy aludjunk, ő is, mi is. Borzasztó volt az első 6 hét, mikor senki sem aludt. Ha így tudom, hamarabb magunk közé veszem. Egyébként napközben is a nagyágyon szunyókál(unk).
2012. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hetes volt amikor a suttogó módszerrel beszoktattuk az ágyába nagyon hamar sikerült,az is jó lehet hogy mellé teszel egy ruhádat pl.pólót mert az megnyugtatja ha érzi az illatodat nálunk ez is bejött vagy pólyába esetleg egy plédbe csavarod ezt szeretik a picik, megnyugszik benne.
2012. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!