Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 8 hónapos...

Szerintetek egy 8 hónapos babát van értelme mikulás ünnepségre vinni?

Figyelt kérdés
Kapna általunk vitt mikuláscsomagot a mikulástól. Bár gondolom ez a rész nem kötelező. Kölesgolyón kívül úgysem tudnék mást tenni bele.:)))
2012. nov. 29. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem mert csak megijed tőle, felesleges majd jövőre.
2012. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Én csak akkor vinném, ha a nagyobb gyerekeim miatt kellene, mert ugye hová rakjam...

Ha csak egy 8 hónaposom lenne, engem nem lehetne odavonszolni. :o)

De ez én vagyok, ha van kedved, akkor menjetek!

2012. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én 1 évesen vittem el a télapóhoz de nem érdekelte, inkább az hogyan bírja kicsomagolni a mikulástasit.:)
2012. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nagyenn nagydé ***** válasza:
73%
Szerintem már csak a sok gyerek miatt is megéri :)
2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, én is erre gondoltam. Meg a gyerekek szüleire. Nem nagyon találkozom más anyukákkal..
2012. nov. 29. 16:17
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Az én fiam is 8 hónapos. Nekem anyósom mondja, hogy vigyük. De én nem látom értelmét. Nemigen ilyedne meg töle. Szereti az embereket nagyon főleg a babákat. ha nagyon hideg lesz főleg nem viszem.
2012. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Enyém 10hós, és visszük, mert a másik kettőnek lesz músor, ajánék... 2,5és 4évesek.

:)

Mozduljatok ki, meglátod jó lesz!!

2012. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Vidd csak el, ha jövőre elviszed ezzel az erővel később arra sem fog emlékezni. Szerintem neked is jó lesz, és az meg igenis fontos, hogy a gyereket pozitív inger érje, és ha aznap az lesz neki a pozitív, hogy a maga módján kontaktól a más babókkal és csörgeti a zsákmányának a túzpiros csörgő-zörgő papírját, és még néhány fotót is készítetek, már megérte!És téged is fel fog tölteni, hogy milyen szép napotok volt!
2012. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nyugodtan vidd el, főleg ha te is közösségre vágysz. Persze hogy nem fogja még fel hogy mi is ez az egész, de ingerek érik, gyerekek, felnőttek között van. Ez is tapasztalat, tanulás, újdonság a kis életében.
2012. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam 8,5 hónapos lesz Mikuláskor. Nálunk (kisváros) lesz városi ünnepség, mi oda szeretnénk elmenni. Sétálunk egyet legfeljebb. Majd a fotókon megmutatjuk neki, hogy ilyen is volt.

Meg lehetett írni kívánságot (fogalmaztunk Apával egy levelet a nevében), és párat teljesít közülük a Mikulás.

2012. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!