Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom rávenni a babámat...

Hogyan tudom rávenni a babámat, hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos elmúlt, de még mindig 2x kel fel enni éjszaka. Praktikák, ötletek, kinek hogyan sikerült?

Az sem baj, ha még nem alussza át teljesen csak legalább 1x keljen!



2012. nov. 29. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát én nem sietettem ennyi idősen a fiamat. 1 éves kora után szoktattam le az éjszakai ciciről, addig ő diktálta a tempót. Szerintem ráértek még ezzel :)
2012. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy válaszoljak a kérdésedre, úgy szokott le róla, hogy nem vettem ki a kiságyból (1 éves elmúlt). 4 nap múlva átaludta az éjszakát.
2012. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudom hány óránként kel fel a babád, de esetleg csúsztatni kéne az étkezéseket kora estére meg hajnalra és akkor az éjszaka nagy részét átaludá
2012. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Várd meg, amíg megérik rá. A fogzást, mozgásfejlődés miatti ébredéseket, szeparációs szorongást elég nehéz elkerülni.

Illetve nem lehet.


Anyatejes a baba vagy tápszeres?

2012. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Este 8 körül szopizik, majd éjfél és hajnali 4 körül ébred, tehát éjjel is 4 óránként úgy, mint nappal.

Az, hogy hagyjam a kiságyban szerintem nem jönne be, mert visítva üvölt, ha nem kap cicit. :(

2012. nov. 29. 17:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak szopizik.
2012. nov. 29. 17:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem tudod elkerülni.Ha tápszert adsz neki estére,talán többet alszik,de ha tudod etetni,ne adj neki tápot.Meg ha könnyen visszaalszik,akkor se.Elhiszem,nehéz lehet kelni hozzá,de ha könnyen visszaalszik,akkor az még bőven jó.A mi lányunk kezdetben olyan nehezen aludt,hagynunk kellett sirni,mert sehogy nem tudott aludni.Azóta már sikerül neki magától,de sokszor vannak gondok még igyis.Még csak 8 hetes,de én összeteszem a két kezem,hogy már 3hetesen is este fél7kor evett és utána csak 3kor kelt fel,5hetesen meg már aludt reggel 5ig is,6hetesen már reggel 7ig is.De volt olyan ám,hogy felkelt fél2-2kor,utána aludt reggelig.Szerintem nem tudsz nagyon tenni semmit,ha éhes felkel...ÉS azt meg nem lehet,hogy nem adsz neki,mert akkor úgyis órákon át sirni fog,vagy fél óránként ujra kezdi és csinálja.Az rosszabb lenne.
2012. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
esetleg a 8 órás szopizást egy kicsit későbbre halasztani fokozatosan csúsztatni
2012. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, hogy ez van. Bevallom, én kikészültem úgy a nyolcadik hónapra a nemalvástól, úgyhogy lefeküdtem a kanapéra a babaszobában és fekve szopizott a Törp.
2012. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos az a 4 éjszaka nekünk is kegyetlen volt, ő is végig sírta szinte az egész éjszakát, hiába mentem oda a kiságyhoz simizni, nyugtatgatni, csak még jobban sírt... nehéz volt nagyon.

Szerintem egyébként még teljesen rendben van hogy ennyiszer ébred, az én fiam 3 óránként ébredt még ilyenkor!

Első válaszoló voltam

2012. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!