Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlatok?...

Milyen babakocsit ajánlatok? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Sziasztok !

1 gyeremekemet várom , nagyon tanácstalan vagyok , hogy milyen babakocsit vegyek !

Mindenképpen olyat szeretnék amihez , van mózes+sport+babahordozó ! Elég nehéz terepen fogom használni ! Ára amit apukával is megbeszéltünk : 150 ezer forint !



2012. nov. 29. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mi is olyat vettünk amilyet említesz.a mózes 3 hónaposan,a hordozót 4 hónaposan nőttük ki,(3400-al született)a sport rész még nem tudjuk használni mert ugye ülni még nem tud.vennünk kellett egy olyat aminek vízszintesig dönthető az ülése.NEkem sokkal fontosabbak lennének azok a szempontok hogy nagy bolygósítható kereke legyen,forgatható fogókar,és a már említett vízszintesen dönthető háttámla.
2012. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia ! Persze az is nagyon fontos , tényleg most veszem észre , hogy ezeket kihagytam !
2012. nov. 29. 18:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük a Chicco háromkerekűjét, ehhez autofix is van, tehát a hordozót csak be kell kattintani az autóba. Szerintem megéri az árát, mi használtan vettük, mert újonnan őrült drága. Több babára terveztük. Nálunk is első gyerek, de 2 telet minimum és 2 kirándulós nyarat kell kibírnia (persze egy gyerekkel, de sokáig szeretnénk használni). A nagy kerekei miatt álom vele közlekedni.

Viszont az autó csomagterét teljesen betölti a váz, ha utaztatni akarjuk. A babakocsi csomagtere nem túl nagy, csak kis bevásárláshoz alkalmas.

Kényelmes, de nagy a keréktávolság, ha sokat jársz tömegközlekedéssel vagy boltokba, hiv. helyekre, akkor nem túl praktikus. Sétálásra kiváló.

2012. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Olcsóbb de jó [link]


[link]


Ezt pedig szerintem tökéletes még az ára el fogadható. :) És nagyon jol lehet vele közlekedni.

2012. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én merem ajánlani neked az Abc Design babakocsikat, az árba belefér és nagyon jók szerintem. Nekem Abc Design Mamba van Maxi Cosi hordozóval és már a második gyereknél használom, nincs semmi baja, bírja a terepet is. A második kisfiam 3750 grammal született, most 4 hónaposan majdnem 7 kiló és elég hosszú is, és még simán elfér a mózesben és a hordozóban is beöltöztetve, bundazsákkal együtt.


[link]


Hordozót tudsz akár használtan is venni kb. 20-25 ezerért szinte újat, én is így vettem. Nézz szét a vaterán, teszveszen. Bár tudom első gyereknél mindenből leginkább újat akar venni a szülő, én is így voltam, de tényleg nagyon jó kis hordozókat ki lehet fogni, de mindenképpen személyesen kell átvenni és, ha nem tetszik akkor nem veszed át, ezt előre meg kell beszélni.

Remélem sikerül döntenetek, tudom nagyon nehéz feladat! :)

2012. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek !

Chicco babakocsi nekem is nagyon tetszet , viszont nem tudom , hogy elég könnyű-e , mert a 3 emeletre kell majd felcipelnem !

Abc design : Nagyon tetszik nekem is !

Igen mindenből újat szeretnénk venni !

2012. nov. 29. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Espiro Vector
2012. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Espiro Vectort én is néztem ! Pro vagy Air ? Milyen van neked ? Tapasztalat ?
2012. nov. 29. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:
ABC Design 3 kerekű kocsik vagyon jók, ilyen vvan egyis ismerősömnek. Nekem Pierre Cardin multifunkciós van könnyű, rossz úton is lehet vele menni, a hátsó kerekek pumpálhatóak, nem rázza halálra a babát és olyanra van kialakítva a mózes, hogy még ismerősöm 7 hónapos babája is belefér meg az 5 hónapos fiam is, igaz már nem maradnak meg benne, de nem ez a lényeg :D a sportrészt pedig majdnem teljesen lehet fektetni csak a lába van kicsit magasabban.
2012. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Abc design mamba, ahogy egy előző is írta. mindenen átmegy :)
2012. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!