Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Body kérdés? Mit csináljak?

Body kérdés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem.Babám 11 hónapos.Mérés szerint 78 cm és 10,86 kg.86os bodykat adtam eddig rá de kicsi.kifolyik mindig a pisi a pelusból-bármilyen pelus legyen rajta.jelenleg pólókat adok rá de így félek,hogy megfázik.Mit tegyek szerintetek?Köszi előre is a segítségeket.
2012. nov. 29. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi köze a bodynak a pelushoz. Azért, mert kicsi a body, miért folyik ki a pisi?

Szerintem ez a kettő nem függ össze, de lehet, hogy én nem értek jól valamit.

2012. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Atroposz ***** válasza:
Szia 92-es body-t próbáltad?
2012. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Atroposz ***** válasza:
92-es body és rá egy póló ha az meg nagy.
2012. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam a 92.Összefügg mert ha kicsi a body akkor a pelus nem tud "tágulni" és kifolyik.
2012. nov. 29. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Jaj, elnézést, erre nem gondoltam. Nálunk ilyen probléma nem volt, ha kicsi lett a body, húzta a vállát vagy bevágott a pelus közepébe, de emiatt nem folyt ki soha a pisi.

Akkor egyértelmű, méretet kell váltanod!

2012. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a kérdésfeltevést :)

Ha látod, hogy kicsi a body, akkor miért nem adsz rá nagyobbat???? Inkább lezserebb legyen, mint szűk, ezek a centik, meg nem mérvadóak.

Az én lánykám 74 cm, mégis bodyból már régóta 80-ast adok rá, de a 86-os sem áll rosszul neki, nem veszik el benne, szóval a body az egyik dolog, amiből, ha egyel nagyobb számot adok rá, akkor ugyanolyan jól áll neki, bár biztos testalkat függő is..

De én azért adok inkább rá nagyobbat, mert míg kisebb volt, mi is jártunk úgy vagy 2x, hogy a pelus "összegyűrte" a kis bőrét a popsiján, amikor tele volt, mert nagyon ráfeszült a bodyban. De én nem nagyon problémáztam ezen, vettem, neki nagyobb bodyt...

2012. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesco-s body-t, az nagyobb méret. Az én lányom hosszabb, mint a tied, de még jó rá a 80-as body.
2012. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 76 cm és 9,3 kiló. A mostani ruhatárában szerepel 68 mérettől a 86osig minden, nagyon sok 74es van ami használható, de 80as is van, ami pont passzos. Szóval szerintem márkafüggő is, melyik méretet tudod ráadni, pl az impidimpi nálunk mindig eggyel nagyobb mint az átlag többi
2012. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!