Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha meghatározhatnád leendő...

Ha meghatározhatnád leendő gyermeked nemét? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
Természetesen első az egészség,és nálam ez nem közhely.De a második,ha választhatnál!:)
2012. nov. 29. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak egészséges legyen és fiú.
2012. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Mindegy... Csak sikerülne már a baba és egészséges egyen...
2012. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az egészség természetesen a legeslegelső!Tudom,hogy mindegy,mert nem kislányt v. kisfiút szeretne az ember,hanem gyereket!De mindenki vágyik egy kicsit egy nemre.Pl.gyerekkorban is akár.
2012. nov. 29. 19:29
 4/21 anonim ***** válasza:
kislány. (van fiam is, lányom is.)
2012. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudnék választani... Annyira örülnék ha lenne...
2012. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én -ha választhatnék-, akkor egy egészséges kisfiút szeretnék. A barátnőm pedig egy egészséges kislányt. :-)

Te milyet szeretnél? Van már babád?

2012. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kisfiú!!! Mert olyan cukik, én valahogy a fiúkat sokkal jobban kedvelem, mint a lányokat (majd ha már van 2 kisfiam, akkor szeretnék egy kislányt is). De ember tervez isten végez, az lesz ami majd szeretne lenni, ugyse mi döntünk. Egyiket se bánnám (hanem imádnám), CSAK EGÉSZSÉGES LEGYEN!!!
2012. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nekem van egy lányom,aki 2 éves,és most 26 hetes vagyok egy kisfiúval.
2012. nov. 29. 19:38
 9/21 anonim ***** válasza:
Mivel már van 2 kisfiam egy egészséges kislánynak nagyon örülnék!
2012. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiú. Már van egy fiam, de nagyon szerettük volna ha a második is kisfiú. Hát kislány lesz, legalábbis egyelőre úgy néz ki, persze neki is nagyon örülünk és szeretetben várjuk. És a neme helyett az egészsége miatt aggódom, sokat voltam beteg az első 4 hónapban :(. A sors fintora, hogy amikor fiúval voltam terhes, a fiú névvel voltunk bajban, most hogy lány, a lánnyal (amit akkor adtunk volna, már nem adnánk).
2012. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!