Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fülbevalója van a...

Milyen fülbevalója van a babádnak? Linkelnél nekem?

Figyelt kérdés

Kikapcsolódott már?

Aki orexbe vette,linkelne nekem,hogy ott milyen fajták vannak,mert nagyon sokan dicsérik az orexes bébifüliket.


2012. nov. 29. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
A bekapcsolós fülbevalók drágák és feleslegesek is, szerény véleményem szerint. Az a relatív legmegbízhatóbbb , aminek iylen kis "dugasz" van a végén és oda lehet enyhén nyomni a fülhöz. Az is kijöhet, csak nehezebben.
2012. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor kilőtték, akkor pár hétig az a "bedugaszolós" volt amit az első is ír. Na az nekünk pár nap után kiesett, és lövethettük újra, mert egy éjszaka alatt összenőtt. Utána bébifülbevalót kapott, egyszerre kell kipattintani és szétnyitni ahhoz hogy nyíljon. Ez még sosem esett ki. Nem orexben vettem, de láttam ott is ilyet.
2012. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Linkelnél nekem,hogy milyen? Érdekelne nagyon,fontos nekem,hogy ne essen ki a pici füléből. köszi
2012. nov. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!