Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jó Duplo készlet egy 17...

Ez jó Duplo készlet egy 17 hónapos lánykának? Vagy inkább a másikat vegyem neki?

Figyelt kérdés

Ez az első: [link]

Ez a második [link] ötletem.



2012. nov. 29. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak az első van, 13 hónaposan kapta, és nagyon szereti. Sokat játszik vele, szóval jó vétel volt.
2012. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kettő együtt ér valamit, de úgy borzasztó drága.

Az elsőben alig van kocka, nincs mivel építeni, de figurás, a másodikból hiányzik minden egyéb.


Nincs valahol olcsóbban? Esetleg vatera, teszvesz? Ugyanezt megkapod, mert ezeket nem lehet elhasználni, töredék áron.


Ja, kellene alaplap is hozzá, mert így nincs mire építeni a kockákat, fel fog borulni mindig minden, az pedig bosszantó.

2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mondjuk az én lányom nem az építést élvezi, hanem a figurákkal játszik inkább.
2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a lényeg, hogy egy alapra építsen, házat fát, bokrot. Csak hogy pakolgassa a kockákat egymásra. Azért néztem neki ki a cica-kutyásat, mert ezt a két kis állatot ismeri.
2012. nov. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!