Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány hetesen kezdte a...

Ki hány hetesen kezdte a babájának adni a papaverint és mikor érezte a hatását? Hány nap után?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért szeretnéd adni, mire? Én csak felírattam, de nem használtam anno, hasfájásra. De mikor megláttam az összetételét, hogy tulajdonképp nyugtató hatású szer, inkább nem adtam belőle a babámnak. Inkább, ha lehet próbálj valami mást, pl. probiotikumot, Biogaia, Infacol, Espumisan, Colief csepp stb., hátha segít.

2012. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még nem is biztos h hasfájós lesz

és én sem adnék neki ilyen szert

2012. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor becsapósak ám a babák.A lányunk 3hetes koráig állandóan csak orditott és mindig ébren volt.Aztán egyszer hagytuk sirni,és azóta alszik rendesen.Simán csak megszokta,hogy mindig kézben van ha picit pityereg már,igy állandóan jelezte,hogy kézben akar lenni.Már 8 hetes,és nagyon jól el vagyunk vele.Eszik,nézelődik és bezsélgetünk 1órát,kap még kicsit enni,majd alszik.Van hogy néha nehezen alszik el most is még,de akkor apuka simizi fejét és nagy nehezen de sikerül neki.Mi espumisant adtunk neki egyébként.A dobozon levő 25csepptől orditott és hányt.A doki mondta 3*10et adjunk.A 10től is orditott,így ő 6-7cseppet kap max de csak néha,mert nem is fáj a hasa.Elején tápszeres volt,akkor sem fájt neki,most pár hete kap anyatejet is,attól sincs baja.Tehát ő alapból nem hasfájós.Hugomnak viszont az espumisan vált be,ő pocakfájós volt.Minden evés előtt kapott és nem volt semmi baja már.
2012. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi angol vizet használtunk, dm-ben van.
2012. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!