Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni ajándékot...

Tudnátok segíteni ajándékot választani karácsonyra (6 hónapos lesz akkor) kisfiúnak? (tesóm babája)

Figyelt kérdés
Nem baj ha drága,megköszönök minden segítséget!Egyáltalán nem értek a játékokhoz,fogalmam sincs mi keltené fel a figyelmét!Csörgőből van neki rengeteg!Meg vagyok lőve!segítsetek lécci!
2012. nov. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam első karácsonyán volt fél éves, akkor fürdős játékokat kapott, és nagyon szereti őket máig, most 2,5 éves. Ezekből hatalmas a választék, ő a klasszikus gumi cuccokat szereti a legjobban.
2012. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami jó formaevő játék vagy montesszori karika (nézz körül a fisher price vagy simba játékoknál)
2012. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
6 hónaposan még nem érdekli semmi, legfeljebb a plüss játékok.
2012. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem érdekli semmi?ha jól tudom ilyenkor nagyon fejlődik a látásuk,hallásuk...úgy gondolnám pont hogy minden érdekli.nem értek hozzá,mind1!plüss rengeteg van.fürdőjáték jó ötlet!szétnézek akkor több helyen.az sem baj sztem ha majd csak 8 hónaposan kezd el vele játszani.várom a további javaslatok!
2012. nov. 29. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Off: plüss???neked van gyereked? Ha lenne, biztos tudnád, hogy azok pont nem érdeklik kb 2-3 éves koráig! Bocsi az offért...
2012. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tilos ilyen pici babának plüsst venni!!!Ilyenkor mindent a szájába vesz és ezeket az apró szőröket pihéket lenyelheti!!!Vegyetek egy szép előkét,zenélő, villogó szines játékokat.Ahogy növekszik egyre inkább érdeklődik minden iránt.Nem árt járókát is beszerezni.Ahogy nőnek a fogacskái szüksége van a rágnivaló kis játékokra.Vannak képes kis babakönyvek amik sípolnak és a vízbe is bele lehet tenni.A játékokra általában rá van írva milyen kortól adható a babáknak.
2012. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tesom babajanak hüthetö ragokat vettünk es szinten fürdös jatekokat. Brandonban lehetett kapni akkor egy kis szettet: komppal, vitorlas hajoval, teherszallitos hajoval, meg Isten tudja mi volt meg benne :D Most 4 eves a kisfiu es meg mindig ez a nagy favorit nala fürdesnel, bar mar kezdenek fakulni a szinek, de a nyaron a medencebe is hasznalta. Akkor ha jol emlekszem mi olyan 4-5 ezer körül vettünk, de tenyleg nagyon jo es 20 darabos. Nem tudom, hogy van-e meg, de egy kört meger :)
2012. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!akkor nyert a fürdős játék!:-)
2012. nov. 30. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!