Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a férjem a babánkat?

Nem szereti a férjem a babánkat?

Figyelt kérdés
Amióta elköltöztünk, kiabál a babával, ha sír a baba, mert éhes. Kiabál vele, ha bekakilt, hogy már megint besz@rtál, hogy az isten b@sszon meg. Egész nap csak fekszik, munkába se jár. Azt mondta, azért, mert ez az ő háza, itt azt csinál, amit akar. Előtte teljesen normális volt. Nekem semmi házimunkában sem segít. Megkértem rá, aztán földhöz vágta a pelenkát!!! Nem szeret már minket úgy mint ott?
2012. nov. 29. 22:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Pedig most megint babát várok, és jól jönne, ha segítene, főleg ha már kedve sincs dolgozni.
2012. nov. 29. 22:13
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát bacod,ez nagyon nem jó helyzet!

Hogyhogy nem jéár dolgozni?Ki fog benneteket eltartani?

Mindek csinál az ilyen egyáltalán gyerekeket??????????

2012. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Jézusom! Szegény kisgyerek mit fog átélni egy ilyen agresszív bunkó mellett? Ne haharagudj de szerintem egy szerető családapa nem ilyen, igen a leírtakból eléggé úgy jön le hogy a szegény picit egyenesen utálja
2012. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek érdekében hagyd el, mert előbb utóbb bántani fogja.

Hány hónapos a pici?

2012. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem, hogy egy ilyen emberrel miért kellett vállalni még egy babát. Ha az én párom mondott volna ilyet a babánkra, hajítottam volna ki, hogy a lába sem érte volna a földet. Ugyanazt csinálja párom nővérének a férje. Úgy akartak már gyereket, lett is nekik, lassan 2 éves és rondán beszélt a fiával meg meg is rugdosta őket, el is hagyta a nővére.
2012. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis tehetetlen lénnyel, egy kisbabával szemben így viselkedni, az minősíthetetlen. Nem írod, hogy előtte hol laktatok, honnan költöztetek el. Lehet, hogy depressziós a férjed, kezeltetnie kéne magát, mert így nem, hogy segíteni nem fog neked, de még lehet, hogy ártani is.
2012. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Bocsi, hogy ezt írom, de én egy ilyen pasival még egy ágyban sem tudnék aludni, nem még egy gyereket szülni neki...
2012. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem jár dolgozni, lehet depressziós mert kirúgták vagy a költözés miatt.
2012. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi! Pakolj es menekulj amig nem keso!! Nehogy aztan valamelyik Hiradoban benne legyetek..

Valoban nem kellett volna a 2. baba, bar mar mindegy..

Egyebkent mibol eltek, ha nem dolgozik?? Es nincs kedve?? Ez most komoly?? A pici elott is ilyen lusta volt? Istenem nemelyik gyerek hova szuletik.. Mar ne haragudj!

Menj minel hamarabb, jo messze!

2012. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Minden nap ez van? Vagy csak most épp kipiheni a fáradalmait, vagy rossz napjai vannak??
2012. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!