Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindig este 10 és éjjel...

Miért mindig este 10 és éjjel 2 között sír a 3 hetes babám?

Figyelt kérdés
Napközben egy tündér, nem is sír, csak ha tényleg oka van rá (éhes, tisztába kell tenni). Este 10-kor elkezd sírni, egyszerűen nem tudom miért. Minden nap ez megy.
2012. nov. 29. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd be áll! A kórházban a babákat éjjel fürdetik, talán ez is! Kitartás át fog állni! 3gyerekes
2012. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fáj a pocakja. Az mindig ugyanabban az időben jelentkezik. Ha húzza fel közben a lábát, akkor tuti. Estére megtelik a pocakja, és nem tudja még olyan gyorsan megemészteni. Próbálj ki valami hasfájás elleni szert: tornáztatás, édeskömény tea, Infacol, Espumisan, stb.

Remélem megoldódik!

2012. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez ment!!! Ugyanígy estétől éjjel 2-ig! HASFÁJÁS! Irass fel hasfájás elleni szert, 150 Ft (nem írtam el!) Sokkal jobb, mint az Infacol.
2012. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez megy, csak éjféltől reggelig. Nyűglődik, erőlködik és örökké cicizne. Reggel mintha elvágták volna alszik. Ja, és még csak két hetes de én már kezdek kikészülni...
2012. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk este 9-12-ig tartott mindennap,aztán amikor átálltam az igény szerinti szoptatásról a kb.3 óránkénti etetésre megszűnt a hasfájás.
2012. nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!