Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek volt 50 ezre...

Itt mindenkinek volt 50 ezre gyerekülésre?

Figyelt kérdés
Kezdem magam szarul érezni, hogy milyen szar szülők vagyunk, hogy nekünk bizony nem telik drága gyerekülésre.Itt mindenki azt írja, hogy 40-50 ezrekért vettek gyerekülést. Nos nekem is fontos a babám biztonsága, de nincs ennyi pénzünk rá..Olcsóbban tényleg nem lehet biztonságos gyerekülést kapni? ...tudom vegyek használtan jó minőségűt..de mi van ha már volt "balesete" vagy ezt honnan lássam? Ki tudja milyen az állapota?! Nekünk max. 20 ezrünk lenne rá, de ez tényleg a max..
2012. nov. 29. 22:29
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
55%

12 000.- volt a mienk

teljesen jó

2012. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nekünk még kocsink sincs:D
2012. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
69%
Én semmiképp nem javasolnám hogy használtan vegyél. Legalábbis idegentől nem, pontosan amiatt amit írtál. Nem látod ha balesetes volt, nem tudhatod, hogy sérült-e. Szerintem az olcsóbbak is legalább olyan jók. A lényeg hogy amíg lehet hátrafelé legyen bekötve, mert azzal véded a legjobban a babádat, plusz jól legyen bekötve mind az ülés az autóba, mind pedig a baba az ülésbe.
2012. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is a 20 ezres ülés is lehet nagyon jó csak meg kell nézni milyen. Komoly törésteszteken mennek át, nem dobhatnak olyan piacra ami nem biztonságos.
2012. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
49%
Nem az számít, hogy méregdrága legyen, az a lényeg, hogy kényelmes legyen. Egy 5 ezer forintos is lehet kényelmes. Amúgy, ha ez megnyugtat, nekünk sincs kocsink :)!
2012. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
48%
nekünk anno gyerekkorunkban még autónk se volt,mégis felnőttünk a bátyámmal,csak itt az oldalon divat a nagy dicsekvés
2012. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
87%
Ha megnyugtat nekünk nincs gyerekülés mert ugye nincs amibe betegyük sőt mégcsak etetőszéket sem vettünk:)
2012. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk 3ezer forint volt, egy szuper minőségű, egy újgazdag családtól, akik úgy döntöttek, mivel a gyerek kinőtte, és evett benne, stb... szóval koszos lett a dolog, ezért fillérekért elsózzák. Jókor láttam meg a hirdetést. Semmi törés, semmi egyéb, tökéletes volt, csak piszkos a gyerek után kicsit. Megsúroltam, olyan lett, mint az új, és 3 ezerért ez szinte ingyen volt, szerintem... Ilyenkor azért örülök, hogy vannak lusta emberek...
2012. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
68%
Mienk tízezerbe került és azt is a mama fizette, mert nem volt rá pénzünk. Nyugi attól nem vagy rossz szülő, mert mások leírnak x ezerért vett üléseket. Véleményem szerint a legtöbben nem is vették meg, csak itt úgy tesznek, mintha... Tudod, hiszem ha látom.
2012. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
72%
Mi sokat autózunk,nekem nagyon fontos volt,hogy jó ülése legyen a fiunknak,úgyhogy vettünk egy Römer ülést 100ezerért.Nekünk megérte,nyilván,ha nem engedhettük volna meg,nem ilyet vettünk volna.Amúgy nem vagyok nagyon parázós,de megnyugtat,hogy jóminőségű ülés védi a fiamat.Természetesen ettől én nem vagyok se jobb,se rosszabb szülő,mint más,egyszerűen csak mások a körülményeink.
2012. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!