Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti altatjátok a...

Anyukák! Ti altatjátok a babátokat hason légzésfigyelő nélkül?

Figyelt kérdés
2 hónapos kisfiam jobban alszik hason. Vegyek légzésfigyelőt?

2012. nov. 30. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 5 hetes korától altatom hason.Nekünk nincs légzésfigyelőnk.Ha te úgy nyugodtabb lennél akkor vehetsz.:)
2012. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én kisfiam is hason alszik, nincs légzésfigyelőnk. Ha téged nyugodtabbá tesz, hogy van légzésfigyelő, akkor vegyetek egyet.
2012. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi vettünk légzés figyelőt, és a gyermekem nem volt hajlandó a saját ágyába aludni, így ki se csomagoltunk velünk aludt sokáig, Aztán eltelt 6 hónap és azóta a saját ágyába alszik. most 20 hónapos! :D


(én nagyon szerettem amikor velünk aludt, imádtam fogni a kis kezét)


20 hónapos fiúcska mamája

2012. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Én háton is csak légzésfigyelővel altatom, így vagyok nyugodt.
2012. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
háton hamarabb megfullad az esetleges büfitől... egyébként a bölcsőhalál nem attól van hogy nem kap levegőt az orrán vagy hasonlók,hanem úgymond "elalszik,nem vesz levegőt".Olvassatok utána!A babakocsiba is bekövetkezhet háton,oldalt,hason,bárhogy...nekünk is van figyelőnk,éjszaka én is jobban alszok így.tehát ha szépen forgatja a fejét(márpedig egy 2 hónaposnak már bőven kell)akkor nyugodtan altasd hason.
2012. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Lányom születése utáni 4.naptól hason alszik,légzésfigyelő nélkül.CSak a vékony kis pelust türi az arcába,de azon simán át lehet látni,olyan vékony.Ha megnyugtat vegyél figyelőt.Ártani nem árt,max kiderül,hogy felesleges volt.
2012. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Sokáig hason aludt a fiam, csak úgy nem keltette fel magát a hirtelen kapálózással. Nekünk se volt légzésfigyelőnk. Apa sokáig felkelt hozzá éjjel, hogy mi a helyzet, de soha nem volt probléma. Imádtuk nézni ahogy ártatlanul szuszog.
2012. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Három gyerekem van, mindhárom hasonbaba, csak így tudnak/tudtak nyugodtan aludni. Én viszont úgy tudtam/tudok nyugodtan aludni, hogy megy a légzésfigyelő. Én vateráztam egyet, angelcare-ből a legegyszerűbb, nem volt drága.

4 éves, 2 éves, 1 hónapos.

Szóval én vennék gyorsan egyet a helyedben a vateráról, aztán pár hónap múlva úgyis el tudod adni ugyanezen az áron...

2012. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem mindig az ágyukba alszanak. napközben ált. a pihenőszőnyegen, de régebben az Adamo hintában, jobb időben babakocsiban is hason.
2012. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is altatom a lányomat az elejétől fogva hason, és nincs légzésfigyelő! :)
2012. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!