Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz az időbeosztásom....

Rossz az időbeosztásom. Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Rossz az időbeosztásom. Mindig is az volt. Úgy érzem soha nem jutok egyről a kettőre. Nagytakaritás, főzés, játék a babával,vásárlás,hivatalos ügyek...stb.Segitségem nincs. Ti hogy csináljátok? Hogy lehetne ezen változtatni?
2009. aug. 18. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megoldást nem tudok, mert Én is küzdöm ezzel, illetve Nekem csak úgy sikerül mindent megcsinálni, hogy Én szinte semmit nem pihenek. Az össz. pihenésem az a max. 6 óra alvás éjszakánként.
2009. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de ismerős!!! Tervezéssel-szervezéssel nálam valamit javult a helyzet, de én sem leszek már soha szuper háziasszony! Nagytakarítás konkrétan nincs, talán tavasszal, a heti-kétheti rendszeres takarítással azért nem esz meg a kosz. Főzés kétnaponta, amíg a baba alszik, akkora adagot hogy kitartson, ami nem nehéz, mert a legtöbb recept eleve 4 személyre szól, mi meg ketten vagyunk a férjemmel. Babának szintén igyekszek előre főzni. A nem főzős napokon takarítás amíg alszik, egyszerre mindig keveset, pl. egyik nap fürdő-konyha-előszoba, másik nap nappali, így tovább. Hétvégén páromat is befogom. Vásárlás hétvégén kora hajnalban kocsival egyedül, mire a fiúk ébrednek otthon vagyok. A mindennapi rutin a mosás, teregetés, mosogatás, felsöprés, esténként kisebb rendrakás. Ennyit muszáj kibírnia a babónak, beteszem a járókába, persze lázad állandóan, de nincs mese. Hivatalos ügyeket nem tudok intézni, max olyat amit telefonon vagy postán lehet, a többi a páromé. Amikor ébren van a kicsi többnyire rá figyelek, a játékot nem annyira igényli, inkább felfedező alkat, viszont két másodperc alatt képes kitörni a nyakát, folyton vele kell lennem. Hát egyelőre ez van, majdcsak növöget ő is.
2009. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is van babám, plusz a fősikola.Boldog lennék ha csak annyi bajom lenne mint nektek!
2010. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!