Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt jelent ha a 15 honapos...

Bajt jelent ha a 15 honapos oltas amit a combjaba kapott masnapra korulitte egy eleg nagy piros folt lett?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Combjába? Az én kisfiam a karjába kapta... Holnap hívd fel a gyerekorvost, ennek nem lenne szabad bepirosodnia.
2012. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az MMR-t karba kell adni. Esetleg nem most kapta a prevenar ismétlőjét? A prevenar helye bepirosodhat. Borogasd ha fájlalja.
2012. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen igen bocsi en nem irtam egyertelmuen.a karjaba kapta o is a combjaba prevenat es ez pirosodott be.
2012. nov. 30. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Fáj is neki, vagy csak szimplán piros? Nálunk doktornő nem tudja jól beadni az oltásokat, mindig elmozdul a fiam. Na olyankor becsomósodik az oltás helye, sokszor be is lázasodik. Naturlandos Unguentum alumini acetici tartarici krémmel szoktam bekenni, seperc alatt rendbeteszi a lábát.
2012. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tapasztaltam hogy fájna neki,eddig nem vettem észre hogy jelezné.Láza nem lett még szerencsére remélem nem is lesz!!Igen az lehet nálunk hogy befeszítette a kis lábát meg mocorgott mert elég rosszul viselte.
2012. dec. 1. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baja (vagyis nem levert, lázas, rossz kedvű), akkor kend be Neogranormonnal és szerintem mást ne csinálj. Ha beteg lesz, vidd el orvoshoz.
2012. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!