Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utána az első nemi...

Szülés utána az első nemi életetek a párotokkal milyen volt?

Figyelt kérdés

Úgy értem,fájt-e az első és mennyi idő után volt?

Most 7 hetes a babám és nem merek nemi életet élni egyenlőre...félek hogy fájni fog... :S



2012. dec. 1. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első fájt, de nagyon kívántam, így vettem síkosítót, azzal nem volt semmi probléma.
2012. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmas még most is. 5 hónapos lesz a fiam, 7 hetes volt amikor először próbáltuk. Persze nem adjuk fel, de a síkosító se segít túl sokat.
2012. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, azt hiszem 8-9 héttel a szülés után volt mert sokáig véreztem és nagyon féltem hogy fájni fog de abszolút nem fájt, sőt! Sokkal jobb volt mint szülés előtt. :) Amikor felül voltam, akkor kicsit érzékeny volt a varratok miatt de az sem fájt igazán.
2012. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gátvarratnál kicsit érzékeny volt, de kis krémmel puhítottam, úgy nem volt gáz. Többi ment rendben :)
2012. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem jobban fájt "agyban" mint valójában.

Szóval nekem az volt a nagy feladat (és ha félsz neked is az lesz), hogy agyban megpróbálj kicsit lazítani, és ne csak arra gondolni, hogy "jaj ez fájni fog".

Én nehéz eset voltam, sokáig nem ment, sokáig nem tudtam elvonatkoztatni a félelmeimtől. De próbálkozni kell, és előbb-utóbb csak javul a helyzet.

Párodnak pedig beszélj az érzéseidről. Ő nem éli át azt amit te, ezért mondd el neki, hogy jobban lássa mit is érzel, hátha tud segíteni a félelmek elűzésében.

2012. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Páromnak már mondtam,de ő szeretné ha már lenne de persze megérti ha félek.

Igen igazából félek nagyon..azért a varrat meg a szülés nem kis dolog.

Úgy látom megoszlanak a vélemények,tapasztalatok,de a többségnek fájt :-o

2012. dec. 1. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a többségnek fáj elsőre, de utána beáll...


Ha fél évig vársz vele, az első nagy eséllyel akkor is fájni fog.


De kellő előjátékkal, esetleg síkosítóval könnyebbé tehető.

2012. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De miért fáj az első?:-o
2012. dec. 1. 14:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Borzalmas.
2012. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

"De miért fáj az első?:-o"


Csak max egy évig, és csak a nők kb felének...


Hormonváltozások miatti hüvelyszárazság, varrat... meg a szoptatás soron az oxicotin miatti összehúzódásoknak kitett méh...


Kell kis idő, mire minden helyreáll. Van, akinek több, van, akinek kevesebb... a többségnek 1-2 alkalom elég...

2012. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!