Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakul a napirendetek,4-5...

Hogy alakul a napirendetek,4-5honapos, tápszeres babával?

Figyelt kérdés
fogzàs, evés,alvàs, furcsi ?? minden vàlaszt koszi
2012. dec. 1. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

15-én lesz 5 hónapos a törpöm. Nem tudom, hogy a front vagy a fogzás miatt dilizik pár napja, de most megint elkezdett felkelni éjjel és nem alszik szinte semmit napközben.

Amúgy 7 körül kel, reggeli, játék 10-ig. Elviszem aludni és délig megcsinálom a dolgomat, akkor ébresztő és ebéd. 3-ig csak az övé vagyok és megint csak kaja. Hazajön apa :D kicsit játszanak együtt és megyek a picúrral sétálni (ő persze alszik, anya meg fázik) kb. fél 6-ig. 6-kor legkésőbb beesek az ajtón és újból kaja, játék. Nekem kicsi szabadfoglalkozás. 8- fél 9 között fürdés vacsi és alvás reggelig.

2012. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kisfiam 5 hónapos lesz szerdán.nemrég lett tápis,és hozzátáplált 1 hónapja.most jön a foga,fel van repedve az ínye.meg sem érzi szerencsére.enni5-ször eszik,reggel 8-körül tápi,tízóraira gyümi vagy zöldség,délben tápi,uzsonna tejpép,este tápi.3-szor alszik kb 1,5 órát napközben.egyszer délelőtt,2-szer délután.Fürdés este 8-kor(amit imád),alvás 9-kor.Éjszakát végig aludja.És nálatok hogy van?
2012. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Elfelejtettem leírni, hogy mikor mit eszik :D

reggel tápszer

délben főzelék

uzsira gyümölcs kekszel, babapiskótával vagy csak úgy

vacsira tejpép

elalváshoz tápszer

2012. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nàlunk eddig igy volt : felkelt olyan 8-9korul, fél ora/ora jàték, aztàn kaja, még egy kis nyuglodés aztàn fél ora alvàs, felkel,jàték,evészet, enni àltalàban 4-5orànként kér napkozben.àtlag 4szer eszik egy nap. mi olyan 7negyed 8korul megyunk aludni,eddig végig aludta az éjszakàt,reggel 8ig meg se nyikkant,most ujabban kb egy hete felkel megint enni, olyan 4.30 korul, utàna még 'beszélget' egy kicsit a làthatatlan baràtaival,majd visszaalszik. szerintem fogzik amugy,mert mostanàban nyugoskodni kezdett,és eddig nagyon jo és nyugodt baba volt. 7.én lesz 4honapos. ti mikor kezdtetek kostoltatni,hozzàtàplàlni,,?
2012. dec. 1. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,védőnő és a doki is áldását adta rá.
2012. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!