Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mellszívó a legjobb?...

Melyik mellszívó a legjobb? Kéziben gondolkozom, az olcsóbb. Tudnátok márkát ajánlani? Olcsó, jó kéne.

Figyelt kérdés
mellszívó, márka

2012. dec. 1. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem Mam volt, azt nem ajánlom.

Ismerősöm és itt az oldalon is a Medelát dicsérik nagyon.

2012. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anyukám! A kézit máris felejtsd el, ha csak nem napi 100-150 milit fejsz le!

Én naponta 600-800 milit adok le a tejtesónak. Megőrülnék, ha ezt a kézivel kéne lepumpálni!!!!

Medela bevált, ezt használom most is.

Sztem használtan vehetsz nyugodtan, én is úgy vettem. Semmi bajuk. 12ért már van a teszveszen.

2012. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárban meg 1700ért kap újat, igaz kézi. Nekem is az van. Bevált. R-med. Jó erősen szív. Olcsót írt. 12 ezer forint az marha sok egy mellszívóért. Ha nem akar tejet leadni, csak otthonra kell, akkor felesleges. Úgy is szoptatni fog. A szívó csak tartaléknak, alkalmi fejésre kell, esetleg fagyasztóba fejni.
2012. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Drága 3as! Olvasd el akkor még egyszer, amit írtam:

ha nem napi 600-800hoz kell, akkor megfelel a kézi. amúgy leszakad a keze, ha több lesz. Köszönöm a figyelmességed.

Kérdező: esetleg kérdezd meg a védőnőt, h nem tudnak-e kölcsönadni egyet.

2-es

2012. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól van már este van!!! :D

3-as

(12 ezer akko is sok) :)

2012. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kézi Medela Mellszívót vettem, a 100 Milit 1 óra volt mire lefejtem, a kezem 20 perc után fájt!

Soha többet ilyet!

Olcsón jót nem kapsz!

Ha veszel, csak elektromosat, Avent!

Hallgass ránk, ha nem akarsz vele szenvedni, akkor csak azt!

2012. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Avent,kézi!használtan lehet már 5-6 ezerért is venni vagy olcsóbban,de ha utána olvasol(akár itt gyakori-n is)mindenki dicséri!!!
2012. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, kézit soha nem vennék. Napi 800-900 ml-t szívtam le, meghaltam volna, ha ezt kézzel kell lepumpálnom. Nekem elektromos van, Avent, nem vált be egyátalán, 2 hét után elraktam a fiók legmélyére. Mivel az nem vált be, ezért én a Sote2-ről béreltem az "ipari" Medelát. Na, az viszont nagyon klassz, viszont nem olcsó. De szerintem a Medela a legjobb, barátnőmnek kicsi elektromos van és baromi elégedett.
2012. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Medela swing 2 fázisút vettem ebay-en. 4 hónapig használtam minden nap többször. Csodamasina.:) Bár nem olcsó.:(
2012. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!