Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kg és hány cm 1 éves...

Hány kg és hány cm 1 éves kisfiatok? Miket eszik és mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
10 kg, 80 cm volt. Lényegében mindent megevett már akkor. Három alkalommal szokott lenni nagyobb étkezés, közöttük kétszer egy-egy gyümölcs, kis keksz, stb.
2012. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaz fiam csak január 17.én lesz egy éves de azért le írom :) Több mint 10 kiló 75 magas. Nagyon kevés dolgot nem szeret enni. A tejcit szereti a legjobban. 3 4 óránként szokott enni. Hajnalba nem kell fel.
2012. dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy évesen 15 kiló 30 deka és 85 centi :-) mindent eszik, amit lehet, bár nem nagy evő.
2012. dec. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Nem nagy evő, és mégis 15 kiló????? Nem sok az egy kicsit????
2012. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 barackvirág 5 ***** válasza:
Én 7kg voltam csak anyatejet ettem, az első fiam 7,5kg volt szintén csak anyatejet evett,a második fiam 8kg volt de ő 18 hónapos koráig szopizott és már 4hónaposan elkezdte enni a gyümölcsöket.1 évesen meg szinte minden főzeléket evett már.
2012. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-esnek: magas is hozzá, eloszlik rajta, nem úgy kell elképzelni, hogy tiszta hurka :-) 10 hónaposan már stabilan járt,elég sok szót mond már,szóval fejlettségre sincs baj a súlya miatt. Apja fia, nem tudok "ellene" tenni semmit. Lányom 8,6 kiló volt egy évesen és 72 centi, kis törpilla. Ennyire nem egyformák:-)
2012. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18.-án lesz a fiam 1 éves. Most 82 cm, 11 kg.

Ugyan azt eszi már amit mi, csak reggel, és elalvás előtt eszik tápszert.

Napi kaja:6 óra: 250 ml tápszer

8 óra: hideg kaja ( kenyér akármivel)

10 óra gyümölcs keksszel

13 óra ebéd

16 óra gyümölcs túróval, vagy joghurttal

19 óra vacsora (kenyér akármivel)

20 óra tápszer

Ha valamelyik étkezés kimarad, vagy kevés, akkor éjjel éhen akar halni :)

2012. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát, pont ezért írtam ki a kérdést, mert elég kicsinek, soványnak gondolom a kisfiamat és amint látom, tényleg nem ez a jellemző. Pedig eszik rendesen, nem is válogatós, megeszik mindent.

Reggelire 250 ml tejpép + a mi reggelinkből is eszeget ( általában kenyér, felvágott, sajt, margarin, kenőmájas, virsli ). Ebédre azt eszik, amit magunknak is főzök, kb 150 g-nyi lehet, amennyit megeszik. Uzsonnára pudingot, kekszet, gyümölcsöt, ilyesmit eszik, kb 150 g-nyit. Vacsorára általában falatozik a mi vacsinkból is, ami hasonló mint a reggeli + 250 ml tejpép.

2012. dec. 3. 23:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, és az lemaradt, hogy most volt november 26-án 1 éves, 75 cm és 8,5 kg.
2012. dec. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!