Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Baby luxe grado babakocsival?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 2. 07:48
 1/1 A kérdező kommentje:

Ha esetleg vkit érdekel, ill. fontolgatja ennek a megvételét, akkor nem ajánlom!!!

Megvettük a baby luxe grado babakocsit, de sajnos befürödtünk vele, mert random befékez a kocsi, úgy, hogy tutira nem csináltam semmit a fékkel. Még aznap visszavittük a brendonba, ők nem találtak semmi hibát, szerintük jól van összeszerelve. Leadták szervizbe, szerintük sincs semmi hiba (wtf?!!). Inkább visszakértük a pénzt, de csak utalványt adtak. :-(

Amúgy nem csak nálam csinálta a hibát a kocsi, hanem a férjemnél is. 2-300 méter alatt kb. 2-3-szor. Sztem ez kifejezetten balesetveszélyes. Egyszer az úttesten haladtam át, és nem tudtam felmenni a járdára, mert befékezett, pont jött egy autó is, de az szerencsére megállt. Szóval ilyen babakocsit soha többet!!! S a brendont se tudom ajánlani, egyáltalán nem voltak segítőkészek a problémánkkal kapcsolatban, 2 hétig nem volt se pénz, se kocsi. Többször is próbáltuk visszakapni a készpénzünket, de ragaszkodtak az utalványhoz. :-(

2012. dec. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!