Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép mire jó? Többi lennt.

Tejpép mire jó? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Eddig a kislányom uzsira vagy tízóraira sinlacot kapott gyümivel keverve. A tejpépnek is a szerepe? Melyik a legjobb?Mire figyeljek ha veszek? 7,5 hónapos a baba.
2012. dec. 2. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Milupa tejpépet adtam 4 hós korától,arra volt jó,hogy ne csak tejet egyen egész nap,hanem eleinte ebédre pépeset,aztán áttetem uzsira neki és ebédre főtt kaját adtam,később meg a tejpépet vacsira adtam és nappalra meg gyümölcsöt reszeltem 10 oraira és uzsira,ebédre meg főztem külön.Mikor ennyi idős volt mint a Tiéd akkor már vacsira kapott egy adag pépet és utána meg a tejet,aludt reggelig mint a bunda.
2012. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt is ugyan úgy kanállal eheti a baba ugye? és akkor adhatom neki tízóraira gyümivel gondolom...
2012. dec. 2. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,lehet kanállal is adni(én jobb szerettem így),a doboz hátán van hozzá elkészítési útmutató,általában gyümölcs ízűek,de rakhatsz belé pici gyümölcs darabokat Te is.Imádni fogja és mikor messzire utaztunk,akkor is nagyon kényelmes volt,ki volt adagolva,külön víz volt hozzá csomagolva csak kicsit felmelegítettem valahol,kikavartam és már ehetett is.
2012. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!