Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezen a héten 6 ikerpárt...

Ezen a héten 6 ikerpárt láttam a párommal, jelent ez számomra valamit?

Figyelt kérdés
Egész életembe nem láttam ennyi ikret mint ezen a héten persze mindet más helyen és más szülőkkel!

2012. dec. 2. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, azt hogy környéketeken, vagy amerre megfordultatok, van néhány ikerpár. :) Sőt, most is egy 35 hetes ikerterhes nő írt neked...:)
2012. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyre több a lombik.
2012. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent a számodra.

Valóban több a lombik, bár én elég sok egy gyerekes lombikost ismerek. Emellett 5 párt ismerek, akiknek ikrei vannak és ebből csak 1 lombikos, a többi spontán sikerült.

2012. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit félreértelmeztem a kérdést... Mondtam is magamban, hogy ejha biztos nem semmi pasi a párod. :D Aztán olvastam az apróbb betűst is. :D


Bocsi, de szerintem nem sok köze van ahhoz, hogy nektek ikreitek lesznek-e vagy sem.

2012. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot a picurokhoz! :)

És köszönöm a válaszokat csak kicsit rémisztő hogy "üldöznek" az ikrek!Gondoltam talán azért mert nekem is ikreim lesznek és így készítene fel a sors,de úgy látszik ez az én gondolkodásom volt!

2012. dec. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!