Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valakinek ilyen szánkója?

Van itt valakinek ilyen szánkója?

Figyelt kérdés

[link]



8 hónapos lányunknak szeretnénk, de nem tudjuk eldönteni,hogy érdemes-e ilyen szánkót venni? jól csúszik a havon? nem tolja maga előtt a havat?


2012. dec. 2. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kétszer is végignéztem, amit linkeltél, de én semmilyen szánkót nem láttam az oldalon! [link]

Nekünk ilyen van!

2012. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmiféle szánkó nincs az oldalon.menj rá magára a termékre és azt linkeld!
2012. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk is olyan van mint az első válaszolónak,csak fából van az egész és negyed áron vettük múlt héten Zakopane-ban.:-)sokat járunk síelni,így mi tudjuk majd használni.M.o-ra nem vennék arra az 1-2 napra amíg ki lehetne használni.
2012. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Mint az oldalon is látható nem túl olcsó ez a szánkó, de most láttam a tescoba, hogy 22.000!!! Ft egy sima fa szánkó, aminek az ülés része olyan minta régi redőnyök húzókája, összefonva, keresztezve! Na ezt jól leírtam, de talán értitek!Nekem a gyerek első szülinapjára, a családnak mondtam, hogy ebbe adjanak bele, ha nincs ötletük!Valóban nem dömpingelünk hóba, és egyébként gyűlölöm is a havat, de amióta a lányom megvan, alig várom, és ha nem lesz itt, akkor addig megyek, amig nem találok neki! :-DDD
2012. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem jó a link igen,mert közben törölték! Nagyon tetszik az a szánkó,úgyhogy mi mikulásra kapjuk :)
2012. dec. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!