Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 eves kisfiam leesett az...

2 eves kisfiam leesett az agyrol, ugralt en 1 percre mast csinaltam es mar puffant, az agy 50cm magas. Szerintetek lehet komoly baja?

Figyelt kérdés
olyan rosszul erzem magam miatta,szegenykem miattam esett le:(((.masnak is voltak hasonlo esetek?tapasztalatok?
2012. dec. 2. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, màssal is elofordult, beutotte a fejèt?
2012. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtudom mit uthetett be,kerdeztem de nem mondta h milye faj.mar arra sem emlekszem h milyen pozban fekudt szegenykem
2012. dec. 2. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2,5 eves lanyom allandoan leesik mindenhonnan mert olyanokat csinal hogy a hajam egnek all... Eddig hala a jo istennek nem tortent baj, remelem nem is fog... O is beuti valamijet mindig. Erosek ezek a gyerkekek :)
2012. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyeld, ha nem aluszékony, nem hány akkor nincs komoly baja. Komolyan nálatok eddig még nem volt ilyen? Az én fiam szintén 2 éves örökmozgó, folyton leesik, elesik, neki esik. Akkor vettük ki a kiságyából a két rácsot amikor 1,5 évesen fejjel előre kiugrott belőle, vagy múltkor futott az előszobában megtapadt a kiscipője és mi másnak esett volna neki, mint az ajtófélfának :( félszilványi púp nőtt a homlokán. Előfordulnak balesetek, egy két éves mellett nem tudsz ott lenni minden ór, minden percében. Sajnos.
2012. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ór=óra
2012. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy komoly baja lehet 50cm-es eséstől.

de ha nagyon aggódsz, akkor vidd el orvoshoz.

ha törése, vagy zúzódása lenne,már látnád, illetve ha nem is látnád, mert belsőszervi sérülés, ami ilyentől nemigen keletkezik, akkor az iszonyatosan fájna neki.

2012. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18 honaposan a mi ágyunkról esett le a lányom. Csak bujosabb volt. Biztos ami biztos bevittuk az országos balesetibe. (1 órányi táv)

Meg jo, mert eltört a keze :(((( 6 hét visz vállról csukloig :(

Rosszul esett.... :(((((

2012. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 het gipsz
2012. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!