Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tejpép vagy babakeksz?

Figyelt kérdés
A márkára gondolok.Köszi.
2012. dec. 3. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sinlac pép
2012. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Kisfiam milumil sinemil allergén-szegény pépet kap. Igaz azért, mert tejfehérje érzékeny, így más pép szóba sem jöhet. De minden baba számára megfelelő. Ebben az a jó, hogy elég sokfajta elkészítési módja van, azzal ízesíted amivel akarod, gyümölcs, zöldség, főzelékbe is mehet. Én naponta kétszer adom neki, egyszer almával, egyszer pedig Milupa frutapura gyömülcspéppel ízesítem. Nagyon szereti. Gyógyszertárban lehet kapni, receptre fel lehet íratni, anélkül is megvásárolható, de úgy drága.
2012. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ
2012. dec. 3. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sinlacra szavazok én is, a kekszeket nem ismerem.
2012. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 H.Orsolya ***** válasza:

Én a doktornővel íratok Milumil tejpépet ami vaníliás 4+-os és hipoallergén, bár a kisfiam nem allergiás, de ez receptre sokkal olcsóbb, mint a boltban kaphatók, és bármilyen gyümölccsel keverheted. Nekem pl. a Vitacolan vitamint csak ebbe belekeverve eszi meg a kisfiam. a boltban 250 g kb 800 ft ez pedig 500 g 1300 körül van.

Babakekszből a Tescoba lehet kapni, Detki bio babakekszet lila zacsija van. Olyan 400 ft környékén van. Nagyon jó! Remélem tudtam segíteni :)

2012. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen tudtál, köszönöm:)
2012. dec. 4. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
babakekszből a Humana vaniliást szereti, és a sajtos, az is nagyon bejön.
2013. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta már vettem, de kipróbáljuk majd azt is kedves utolsó :)
2013. márc. 3. 16:01
 9/9 anonim válasza:

A legújabb babatáplálási ajánlások szerint legkésőbb 7 hónapos korig javasolt megismertetni babáddal a glutén tartalmú ételeket, azaz a gabonaféléket. A Milumil 7 Gabonás pép hétféle gabona magjából, finom őrléssel és kímélő eljárással előállított, vitaminokkal és ásványi anyagokkal dúsított gabonapép. Nem tartalmaz tejet és hozzáadott cukrot, ezért természetes választás az eddig csak anyatejet vagy tápszert fogyasztó kisbabák első gabona tartalmú pépes étkezésének.


Mivel a tehéntej fogyasztását 3 éves korig ajánlott elkerülni, ezért a Milumil 7 Gabonás pép elkészítéséhez anyatejet vagy tápszert javasolunk. Hat hónapos kortól a Milumil 2, kilenc hónapos kortól a Milumil 3, egy éves kor felett a Junior gyerekitalok kiválóan alkalmasak erre a célra.


A 7 Gabonás pép kitűnően alkalmazható alappépként. A baba ízlése és életkora szerint változatosan adhatunk hozzá friss, reszelt gyümölcsöt, gyümölcspépet, kompótot, később gyümölcskockákat és az igazán nagyoknak (1 éves kor felett) akár darált diót, mazsolát is. [link] és ez a legjobbbb

2014. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!