Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket várok! Ti mit...

Ötleteket várok! Ti mit adnátok Mikulásra egy 9 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretnék nagy dolgokat csak valami apróságra gondoltam.

Írjatok, mert nekem semmi ötletem sincs. Eddig olyan jutott eszembe, hogy valamilyen babakeksz vagy ilyesmi vagy valami játék.


2012. dec. 3. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Semmit leginkább. Ezek az ajándékok csak a szülőknek szolnak. A gyereken mindegy ebben a korban.

csörgő, esőcsináló

2012. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első, miért vagy ilyen negatív? Persze h nem tudja mi az a Mikulás, de mégiscsak az ELSŐ mikulás életében, ami lehet neked nem nagy dolog, de akinek kisbabája/gyermeke van, igenis számít!


Kedves kérdező, én is valami Jelképeset szeretnék neki, a mi babánk 6 és fél hónapos, én sem tudom még mit vegyek, de én is valami csörgőn gondolkoztam! :)

2012. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem az én kislányomról van szó, hanem a sógornőm kislányáról. Tegnap mondták, hogy a kisfiamnak vettek valamit pedig Ő még csak 4 hónapos. Megmondom őszintén nekem eszembe sem jutott mivel tényleg picik még. Persze a kisfiamnak veszünk valami apróságot, de ennyi.

Tehát nekem is kell vennem valamit, de akkor valami hasznosat szeretnék.

2012. dec. 3. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs. Banán, mandarin, alma. :) Én ezeknek örülnék.
2012. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 hónaposnak olyasmit vennék, amit már elfogyaszt, pl gyümölcsöt, gyümölcslevet, babakekszet. Vagy ha tartós dologra gondoltál, akkor pl lehet hajkefe-babafésű szettet, kis csörgőt, rongyit, egy cuki plédet. Ha cumizik, akkor játszócumit, valami édes figurásat, esetleg hógömböt pl műanyagból, amit érdeklődve nézhet, ha a szülei megrázzák, stb. Hirtelen ezek jutottak eszembe, bár azt hiszem az utóbbiak karácsonyra is adhatók. Ja, és a mikulásos zokni, sapi, azt ki ne felejtsük! Én nagyon örülnék, ha ilyet kapna a kisfiam a Mikulástól! :)
2012. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyu! A tescoban van kifejezetten mikulásos cuccok babáknak, és nem is drágák! Pl. mikulásos szakálka, vagy zokni, kis body, benti kiscipő! 1000-2000 ft között mozognak! Én valami ilyesmit fogok a sógornőm kislányának venni, és talán még egy mandarint is beleteszek, de arra is gondoltam, hogy kicsi habfürdőt, babaolajat, vagy sampont is tehetek bele!Ja és a baumaxban párszáz forintért vettem kis plüss mikulást! Na szóval, mivel nekik csokit még nem lehet, majd ezek közül döntöm el mi kerül a puttonyba! Az enyém 13 hónapos, de miért ne vehetnék! Már elnézést, hogy hozzáteszem, de ami engem igazából bosszant, az az, hogy a férjem szüleinek, és a családjának is kell venni valamit! Annyi kiadása van az embernek! Nőjjenek már fel! :-P
2012. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huha! Köszönöm a sok hasznos ötletet nagyon sokat segítettetek! :)

Egyébként az utolsónak igaza van nálunk is jó nagy a család és mindenkinek kell vennünk valami apróságot. No ez már tényleg hülyeségnek tartom én is, mert, hogy a gyerekek kapnak az oké ezzel nincs is gond.

2012. dec. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!