Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok az étel, ami nagyon...

Mik azok az étel, ami nagyon korán adhatók és megoldaná a székrekedést?

Figyelt kérdés
Tápszeres babámnak nagyon kemény a széklete. Azon a körön már túl vagyok, hogy mindenféle tápszer kipróbálása, ezért remélem, hogy a hozzátáplálás segíteni fog. Mit ajánlanátok miket vezessek be először és mit hanyagoljunk? 4 hónapos baba.
2012. dec. 3. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szilva. Ill a paradicsomos burgonya. Erre már nem emlékszem, hogy mikortól adható. Inni valót mit adsz neki?
2012. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszibarack is jót tehet, az alma meg vkit meghajt, vkit nem, azért próbáljátok ki.

Banánt ne.

2012. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gyakorlatilag csak tápszert kap. Megissza a babavizet, de csak nagyon keveset tudok belőle adni, mert bukik tőle.

2012. dec. 3. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
barack az jó, szilvát nem próbáltuk de az is jó állítólag. meg nekünk a körte jön be nagyon de nem tudom mikortól adható mi már nagyobbak vagyunk
2012. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Próbáld ki a hipp baba teát. Kezdetben a lányom se akart inni, de ezt nagyon szerette.
2012. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A teával az a gondom, hogy szerintem attól is bukna. Amúgy a vizet is elfogadná.


Szerintetek ha a hozzátáplálási táblázat szerint pl. körtét 6 hónapos kortól lehet adni, de én találtam olyan bébiételt, amire 4 hónapos van írva, akkor az adható? Vagy a szilva a táblázat szerint 8 hónaposan adható és ilyen bébiétel is van 4 hónaposnak való.


Az a legnagyobb bajom az almával és az őszibarackkal, hogy én azokra allergiás vagyok, ezért nem feltétlenül azokkal szeretném kezdeni a kicsinél.

2012. dec. 3. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
A körtére vigyázni kell mert puffaszthajta, azért ajánlják 6 hótól, de én adom a 4 hónaposomnak. Szilva is van itthon, de azt még nem próbáltuk. Inni pedig kell neki adni mert valószínűleg azért van székrekedése mert belesül a kaki. próbáld meg evés előtt megitatni, akkor nem bukott annyit a refluxos babám.
2012. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi vizet vagy teát kell neki adni, hogy valamit érjen is? 20 mili már számít? Mert ha többet iszik tuti kijön. Ha meg tápszer előtt adom, akkor még kevesebbet eszik, pedig így sem viszi túlzásba.
2012. dec. 3. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
hát a 20 ml is több mint a semmi.
2012. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!