Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vegyek egy 8...

Milyen játékot vegyek egy 8 hónapos kislánynak karácsonyra ami nem is olyan borzasztó drága de azért jó legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
( KERESZT LÁNYOMRÓL VAN SZÓ NEM AKAROK TÚL DRÁGA AJÁNDÉKOT MERT VAN KÉT KISFIAM IS )
2012. dec. 3. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
az én lányom is 8hónapos, mi a tescoba vettünk fél áron játékokat, de így se volt épp olcsó. szerintem ha bemész egy játékboltba és körülnézel biztos találsz valami korban neki illőt ami szupi is. egyszer én is betévedtem és csak néztem neki hogy milyen olcsón is lehet kapni ezt azt. könnyebb válogatni ott mint otthon kitalálni :).
2012. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja bocsi látom van két fiad is akkor már biztos tudod mik vannak a boltokba :).
2012. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen csak ami lányosabb játék van ilyen kicsiknek ?
2012. dec. 3. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
kelj fel Jancsi, Montessori torony-karika, fürdős játék. Igaz ezek unisex játékok, viszont nem drágák.
2012. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. hát most gyors körülnéztem a játékai között, nem igazán van épp lányos, meg a tescoba is olyat vettünk ami unisex. az előttem szóló jókat sorolt fel. esetleg még habtapi? az se rossz.
2012. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Búgócsiga :D azt mindenki szereti :DD
2012. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!